Satelitske antene

Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Moze li mi neko odgovoriti koji resiver i antena najbolja za pracenje titlovani programa odnosno nasih??? Unaprijed hvala!!!!!:yea:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Zavisi šta hoćeš da gledaš i kako? :-D Najpopularniji je DreamBox DM 500S,a nije mnogo ni skup i dovoljna ti je antena od 90 cm.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Jel se moze resetovati dream box 500 -s i ako moze jel mi moze objasniti neko kako
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Kako misliš resetovati? Može se vratiti na fabričke postavke,ako si na to mislio ( Setup-Expert Setup-Factory reset),u tom slučaju briše se sve iz risivera,liste kanala,emulatori,ključevi i sve ostalo.A može se vrlo lako ubaciti i novi image,tj software za njega.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Kod mene je optiicum c i spojila sam reciver pomocu rs232 kabla sa komp,malo proguglala ima softvera za vecinu resivera,jedino obratiti paznju neki zalede sliku ili se resiver ponovo resetuje obicno kad je nesto zanimljivo.Meni je bilo zanimljivo petljat oko toga,treba malo vremena da podesis kanale koje hoces,moze se nalo i anrena podesit,sve zavisi sta ko hoce gledati,sport,film,isl.imam oko 3780kanala,od njih je mali postotak domacih,posto pink,diskaveri,hbo,isl,su zakljucani,ne gledam preko kartice.zadovoljna sam,kad ne budem opet cu podesiti antenu i resiver i to je to.sretno.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
dreambox je dobar za cs,a od ovih jeftinijih su dobri za pracenje ovih kanala kojisu fta ionih drugih yumatu,opticum,amiko ova dva su kopije yumate i strong resiveri verzije62xx
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
47
Antena je pocela pomalo da korodira,pa me interesuje da li da cekam prolece da je malo sredim.
Razmisljam da je osmirglam onim najfinijim smirgl papirom a onda daje ofarbam autosprejem.
Interesuje me misljenje strucnjijih ljudi.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Antena je pocela pomalo da korodira,pa me interesuje da li da cekam prolece da je malo sredim.
Razmisljam da je osmirglam onim najfinijim smirgl papirom a onda daje ofarbam autosprejem.
Interesuje me misljenje strucnjijih ljudi.
...i biti će ko nova.Možeš to slobodno uraditi.
 
Natrag
Top