Sastavi za osnovnu i srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
1
...Bliži se i taj dan... Ja opet ništa nisam pročitala... Dobiću keca iz Srpskog, još jednog u nizu... Roditelji će opet da mi zabrane izlaske, ili u najboljem slučaju samo do 12... A lepo sam imala vremena! Koliko samo uzaludnih sati na netu? Pa i ako nađem neki sastav, možda ga je već pročitalo pola škole? Pa zar kao maloumnici, da svi pišemo isto? Ne, ne, moram se popraviti... Moram reći sebi da ću svake nedelje pročitati bar jednu knjigu. Počeću više da se družim sa sa ljudima, a ne samo da kuckam sms-ove i dopisujem se na fejsu. Pa kad dođe sledeći sastav, tema: "Taj dan je došao", ja ću biti srećna i zadovoljna, jer ću znati o čemu da pišem! A i roditelji će mi produžiti izlazak, naći ću dečka, udaću se za njega, i živećemo srećni i zadovoljni do kraja života...

hahahahaha...nasa stvarnost ....
ko razume - shvatice....a, nazalost, vecina, nece ....
da nije tuzno...bilo bi smesno....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mene baš i mrzi u zadnje vreme da smišljam .... Evo, baš mi za sestričinu sad treba neki sastav ali ne da me mrzi, nego ne mogu da vam objasnim koliko ..... wacko2
 
Učlanjen(a)
02.10.2010
Poruka
1
Molim vas pomozite mi ,treba mi hitno sastav na temu Moja simpatija ,hvala unapred !!!!
 
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1
Kada za

Treba mi sastaw na temu:Kad zazmurim i kad zamislim....Hitn0 je....:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1
Moze sastav na temu Boj nebije svjeto oruzje vec boj bije crce u junaka HITNO MI TRENA
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
A da uzmete malo da citate?
read.gif


Razvijajte malo mozak a ne palceve za sms poruke i prste za tastaturu i FB.
 
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
1
Hitno mi treba za danas maksimum do sutra sastav na temu " Lik Kir Janje" ?
Da li moguce..?
Unapred hvala :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top