Sastavi za osnovnu i srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
9
Sedim i citam stranice pozutelog spomenara a misli mi odlutase u proslost
 
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
1
..potreban mi je hitno sastav "u cutanju je sigurnost"
al sastaw kao slobidna tema treba da je..
 
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
1
mi mladi dolazimo sa svojim vremenom da sretnemo buducnost sastav

mi mladi dolazimo sa svojim vremenom da sretnemo buducnost da li neko moze da mi napise taj sastav
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Daj Bože da taj susret prođe dobro po vas mlade, kad vam je mrsko sastaviti temu od jednog lista!
 
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
1
jel moze neko da mi pomogne hitno mi je. Potrebno mi je za maturski rad iz srpskog, nesto u fazonu zivotna prekretnica, rastanak, nesto u tom fazonu kao zavrsio sam srednju pa sad treba da upisem fah.... Nadam se da razumete.... tema moze da glasi A SAD NOVE BRIGE (ILI RADOVANJA)????
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
3
molim vas,moze li sastav na temu >>proljece,moje misli i osjecanja<<
ako moze do jedno 19h...hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Znači nije dovoljno da vam neko napiše sastav već mora i u tačno određeno vreme! Nemam reči a ja baš nisam ćutljiva žena!

Čitam teme i opet se pitam da li ste vi deco tako lenji ili tako malo znate? Molim te stiglo leo u naš kraj?! Pa idi do pijace, do šetališta i eto ti sastav! Moje misli i osećanja - pa misliš li ti nešto? Kako ja mogu da znam šta ti misliš u proleće? A tek ti što ti treba za mauru - ma čoveče piši kako ti je završen jedan životni period i počinje dugi. Kako će biti puno briga hoćeš li sve moći postići ali i radosti zbog tog nepoznatog!

Na kraju ću vam citirati Miku Antića

... napolje iz mog sokaka kad ne umeš lepo da maštaš... Garavi Sokak (nije ona muzička grupa već Mikina zbirka pesama!)
 

sdd

Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
1
jel ima neko neki sastav na temu:Sta je to sto podstice borbu u meni...treba mi hitno...:)))
 
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
1
e jel ima neko sastav razdor u porodici katic, zenski likovi u stankovicevim delima, stranac otudjenost ili motiv, prijateljstvo i izdaja u delu "Dervis i smrt"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top