Sastavi za osnovnu i srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa završila sam školu na "pamet" što bi se reklo! Kad god mogla izvlačila se na kulturiška način (bez onog zaboravila ključeve i tako to...), bila aktivan učesnik svih kultorno-umetničkih događanja... Prvo završila osnovnu, pa srednju pa fakultet... Išla na izlete (eq, izleti su bili da pocrvenimo i ti i ja (i Dejki) a koliko čitam nismo baš stidljivi...), prolazila kroz predele, imala događaje iz detinjstva... I čitala! Čitala lektiru - nešto mi se sviđalo nešto ne ali zato postoji biblioteka pa sam uzimala ono što mi se sviđa...
 

cez

Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
1
Treba mi sastav na temu romeo i Julija izmedju ljubavi i mrznje ili uticaj petrarhizma i duh renesanse u drami Romeo i Julija.....ako neko moze nek mi napise :D
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
treba mi brzo sastav na temu:predeo kojim sam putovao.Unapred hvala!!!!!!

E, Rezo, Rezo, hteo sam da napišem: Sad će sastav da dotrči, ali možeš da napišeš i: Ma nisam nigde ni putovao i baš me briga da smišljam vaš blesavi sastav jer me niste na vreme naučili da mislim.

Dodato posle 34 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Rez i Cez, to mi zvuči dosta slično, da nije to neki pseudonim? Izvinjavam se, pseudonim je neka vrsta nadimka, iliti novosrpski nika. Da ne pomislite da je nova marka mobilnog.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Za početak, nauči da se se to što si hteo da kažeš piše ili "molim vas, pomozite", ili "help me, please", onda taj zahtev koji si napisao ovde napiši kao novi post u temi "Sastavi za osnovnu i srednju školu", pa ti možda neko i pomogne. A ako ništa od toga ne uspe, opda stavi prst na čelo, pa se seti da li si nekada bio na nekoj plaži, pa ako nisi (mada sumnjam), možda si pored neke prošao pa zapazio šta se na njoj radi...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ucio kod VUka Facebooka
dash2.gif
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Gde je meni pamet bila dok sam isla u skolu. Citala sam knjige gde sam stigla, umesto da molim nekog da mi sve to sazvace.
dash2.gif
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
ne znam da li da se smijem ili placem..udjoh ovdje u ocajnickoj potrazi za nekim sastavom da mi barem da ideju sta bih ja mogla da pisem na pismenom koji sjutra imam..da prepisujem od rijeci do rijeci, to nije u mom stilu..a sad mi se place kad vidim kako lake teme neki dobijaju u prvom srednje..mi o slobodnoj ili cak poluslobodnoj temi mozemo da sanjamo, a nikad i ne znamo sta ce nam biti za pismeni, tako da bi se na ovo trazenje od stranaca da pisu sastave moja profesorica slatko nasmijala :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top