Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Sastavi za osnovnu i srednju školu

Diskusija u 'Slobodne Diskusije' započeta od BaneFromDaHood, 28.05.2009.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. svetlanazeka

svetlanazeka

Zahvala:
    0
    Cao svima, jel moze neko da mi hitno pomogne, treba mi sastav za sutra, a tema je Ja kao lik u epskoj pesmi....P.S. ja sam nova na forumu.. :)
  2. EuroTurs
  3. marlena 666

marlena 666

Zahvala:
    0
    hitno mi treba sastav o "Ep o Gilgamesu".........bilo ko????
  4. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Džaba se trudiš, ni hvala nećeš dobiti... Možda kad bi otišla direktno u školu i napisala sastav, možda...
  5. natalycarica

natalycarica

Zahvala:
    0
    ima li neko sastav na temu MOJA PORODICA??
  6. kalista

kalista Član

Zahvala:
    4
    Mislis da se trudim zbog zahvalnosti?:)
  7. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Ne zbog "hvala" koje ne služi ničemu, već čisto zbog onog pozitivnog osećaja da si nekom pomogao/la oko nečega, da si svoje vreme, trud i energiju "poklonila" nekome, da je to "pametno iskorišćeno" u neku svrhu! Ako nema "povratne informacije", kao da ništa nisi ni uradila...
  8. kalista

kalista Član

Zahvala:
    4
    Joj Rekontra, covek si pun osobenosti!Postavis tezu koja zazvuci...hmmm, a onda na nju odgovoris bolje i savrsenije nego onaj kome je upucena...yes3
    Pa jeste, ponekad se nesto uradi bez ocekivanja spoljasnje nagrade (zahvalnosti), prosto pozelis nesto da odradis, za sebe, iz svog nekog unutrasnjeg zadovoljstva...ovako nekako...
  9. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Možda, ali samo želim da promenim neke stvari kod nekih ljudi, u ovom slučaju srednjoškolaca koji neće da čitaju, i to činim nekom "pozitivnom provokacijom", na neki svoj način... Lično me baš briga šta će ko pisati i na koji način, samo ih "usmeravam" da odgovore ne traže po forumu i od drugih ljudi, već "unutra", u sebi! Nije čitanje knjiga toliki bauk kao što mnogi misle, puno čovek nauči i oseća se nekako zadovoljniji i smireniji, ima vremena da shvate...
  10. kalista

kalista Član

Zahvala:
    4
    100% si u pravu drugar!Samo je tuzno da mnogi nikada nisu osetili lepotu citanja...a i za to postoji ozbiljno objasnjenje:eek:d malih nogu, dok im je mozak u razvoju, bombardovani su reklamama i ostalim jakim vizuelnim stimulacijama tako da im se, jednostavno, podigao prag osetljivosti za vizuelnu stimulaciju putem citanja...knjiga je za njih muka ako nije sarena,sa puno fotki i slika, za razliku od starijih generacija koje su mogle da uce iz kojekakvih pozutelih udzbenika sa mrljavo, crno-belom fotografijom.Sve ima svoje...
  11. cirovic

cirovic Član

Zahvala:
    0
    Moram da dodam koju reč.Naime, imam dve potpuno različite devojčice,Jedena čita ,piše super sastave i osvaja nagrade .Nekada na zadatu temu napiše deset sastava za svoje drugare.Druga pokušava da je sledi,ali ne čita dovoljno.Problem je gore već naveden ,ali pitanje je :kako mlade zainteresovati za književnost? Nekada su profesori znali da objasne suštinu dela,znali su da motivišu učenike....sada se to sve svodi na suvoparno predavanje.Bilo bi lepo da ove mlade ljude uputite na način kao Kalista i Crven
Slične teme
Forum Naslov Datum
Maternji Jezik Sastavi za osnovnu skolu 24.12.2010
Automobili VIDEO: Sastavi sam svoj automobil 05.02.2014
Zahtevi za osnovnu školu Sastavi iz srpskog 25.10.2013
Zahtevi za srednju školu Sastavi za maturski rad 28.05.2013
Svet Lukašenko sastavio "crnu listu" 21.03.2012

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu