Sastavi za osnovnu i srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Rentra, ja tvoj komentar mogu da shvatim samo kao kompliment:girl_sigh:
...s obzirom da si poverovao da je ovo sto sam napisala zaista moje detinjstvo... Zahvaljujem
U neku ruku jeste kompliment, jer su rečenice složene i sa smislom, što većina školaraca teško može da sastavi! Nisam ni razmišljao da li je to opis tvog detinjstva ili ne, samo htedoh reći da se vidi razlika u pisanju, razmišljanju, sklapanju rečenica. Nema onog kul, smaranje, prsla i ostalih glupih reči koji zamenjuju veliki broj prideva u rečniku današnje omladine...
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
1
MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIIIIIIIIM vas,da li neko moze da mi napise,ili da mi kaze ako negde ima napisano,neki sastav na temu Reportaza sa snimanja filma????Molim vas,pomozite,ovo mi treba za utorak,ili napisite ovde ili mi posaljite na moju e-mail adresu:nemanjakum@yahoo.co.uk Unapred vam punooooo HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
603
MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIIIIIIIIM vas,da li neko moze da mi napise,ili da mi kaze ako negde ima napisano,neki sastav na temu Reportaza sa snimanja filma????Molim vas,pomozite,ovo mi treba za utorak,ili napisite ovde ili mi posaljite na moju e-mail adresu:nemanjakum@yahoo.co.uk Unapred vam punooooo HVALA

Evo, kraci manual, samo za tebe;)
Kod:
[URL]http://cms.unidu.hr/upload/1198056696_934_mala_Reportaza.pdf[/URL]
 
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
1
ako neko ima sastav na temu eticko znacenje zenskih likova nase narodne epske poezije neka mi napise......unapred hvala!
 
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
1
Cao svima, jel moze neko da mi hitno pomogne, treba mi sastav za sutra, a tema je Ja kao lik u epskoj pesmi....P.S. ja sam nova na forumu.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top