Sanjao sam je noćas ....

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nosila je dugu crnu haljinu, u rukama veliki buket poljskog mirisljavog cveća, hodala je ka meni kao nekom magijom vođena .... Crkva je bila pusta i hladna a ja sam osećao neku vrelinu u sebi .... Vrhovni Sveštenik Ghotic Kruga izgovarao je uobičajene reči dok su mi u očima prolazile slike beskraja .... Reka, veče, jedan most negde, vreli poljupci i kapi kiše na njenim obrazima .... Sanjao sam kako letim od sreće, kako se u meni prepliću osećanja koja se ne mogu rečima opisati .... Rekla je da .... To je odzvanjalo dugo, prodorno u mom umu, osetio sam kovitlac u sebi i nisam znao da li će ikada prestati to tako lepo osećanje .... Osetio sam njene ruke u svojima, osetio sam njene usne na svojima, osetio sam nju ....

Verujem da je i njoj bilo upola lepo kao meni dok su nam se tela stapala u divljoj požudi pod zvezdama okupanim nebom .... Tihi uzdisaji bili su jedini šum koji je parao tišinu .....

Sanjao sam je, sanjao sam nas, sanjao sam jedno lepo zajedničko doba, jednu divnu ženu, jednu mladost i .... jednu ljubav .....
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sanjam.....

Sanjam da te opet slušam kako dišeš
kako dišeš dok savija se trava
da me dira tvoja kosa plava
tvoja kosa na mom licu draga....

Sanjam da se opet volimo u klasju
u tom klasju sto leži tu pod nama
i da luta tvoja ruka vrela
tvoja ruka preko moga tijela.....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bila si tu jednog trenutka ... Narednog si nestala miljama daleko ....

Taj jedan trenutak za mene je bio vredan kao čitava večnost .... Trenutak dodira, osećaj tebe, tvog tela, lica, ruku, usana .... Grlio sam te jako, jače kao da te nikada više neću videti, dodirnuti, osetiti ....

Dan, noć, sve se uskovitlalo, reka osećanja me obuzima, para moj razum kao jak tvister koji kosi i ubuja sve pred sobom .... Orkan osećanja u mojoj duši a samo jedna reč bila bi dovoljna da te zadržim kraj sebe večno .... Reč koju ne mogu izgovoriti ... želim ali usta se otvaraju bez tona .... Otkucaji tvoga srca .... Bura u mojoj duši .... Odlaziš ... Odlaziš .... Nestaješ u noći .....
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Bila si tu jednog trenutka ... Narednog si nestala miljama daleko ....

Taj jedan trenutak za mene je bio vredan kao čitava večnost .... Trenutak dodira, osećaj tebe, tvog tela, lica, ruku, usana .... Grlio sam te jako, jače kao da te nikada više neću videti, dodirnuti, osetiti ....

Dan, noć, sve se uskovitlalo, reka osećanja me obuzima, para moj razum kao jak tvister koji kosi i ubuja sve pred sobom .... Orkan osećanja u mojoj duši a samo jedna reč bila bi dovoljna da te zadržim kraj sebe večno .... Reč koju ne mogu izgovoriti ... želim ali usta se otvaraju bez tona .... Otkucaji tvoga srca .... Bura u mojoj duši .... Odlaziš ... Odlaziš .... Nestaješ u noći .....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Gde su granice prošlosti .... Gde budućnosti .... Gde ponor izvire .... Gde duša umire .....

Gde si ti .... Gde sam ja ..... Gde je ljubav ..... Gde smo mi ..... Gde su sećanja ......

Priča bez kraja ko zadnji dim već dopušene cigareta, sreća na samo jedan tren kao kres zrna šibice .... Oči pune ljubavi, srce od kamena .... Jače od oštrice mača - sećanja ..... Jače od dodira - u meni odsjaj prošlosti .... Jače od mladosti - u tebi moja ljubav .....

Daj mi ruku .... Povešću te tamo gde ljubav nikada ne prestaje, gde svi mašu crvenim zastavama, gde cveće peva našu pesmu a sva nova proleća se rađaju sa nama .... Tamo gde sam ja tvoj, gde si ti moja i gde je sve tvoje, gde si ti princeza svega i gde jedna tvoja reč za mene znači .... ŽIVOT .....

 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Gde su granice prošlosti .... Gde budućnosti .... Gde ponor izvire .... Gde duša umire .....

Gde si ti .... Gde sam ja ..... Gde je ljubav ..... Gde smo mi ..... Gde su sećanja ......

Priča bez kraja ko zadnji dim već dopušene cigareta, sreća na samo jedan tren kao kres zrna šibice .... Oči pune ljubavi, srce od kamena .... Jače od oštrice mača - sećanja ..... Jače od dodira - u meni odsjaj prošlosti .... Jače od mladosti - u tebi moja ljubav .....

Daj mi ruku .... Povešću te tamo gde ljubav nikada ne prestaje, gde svi mašu crvenim zastavama, gde cveće peva našu pesmu a sva nova proleća se rađaju sa nama .... Tamo gde sam ja tvoj, gde si ti moja i gde je sve tvoje, gde si ti princeza svega i gde jedna tvoja reč za mene znači .... ŽIVOT .....

Svaka cast........ odusevljena sam smile3
images
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top