Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poruka
1
ja sam ga kupio pre jedno 5,6 meseci...crni...nemam sta reci za telefon...izdrzljiv..jedno 10 puta mi je pao u trku za busom i tako :p....tako jeftin a odlican...touch screen je odlican....tako da za te pare NEMATE bolje :p...pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2011
Poruka
1
da moze da se promeni ton za poruku koji hoces
ja ga imam vec neko vreme i telefon ja extra :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
12
ljudi, je li zna neko gde da nadjem kabal kojim mogu da povezem standardne slusalice na ovaj fon(sa jedne starne da ima prikljucak kao orginal sluske a sa druge ulaz od 3,5 mm)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
11
Takve sluske bi treba naci u bilo kojoj prodavnici ili filijali sa mobilni tel. i opremi,...takodje se zove dvodelne
 
Učlanjen(a)
20.05.2011
Poruka
1
Program za flashovanje vaseg telefonaSGT S5230 MultiLoader V5 56 - Download from mediafire.com - Filestube.com
Na ovom sajtu imate sva detaljna upustva za fleshovanje vaseg telefonahttp://www.arunorvic.tk/.A na ovom Samsung Flash Wiki spisak svih FW.

Dve stvari su bitne:
1.Proveriti vas fw.Ukucate *#1234# i pojavice vam sa vas fw.
2.Proveriti da li je auto sim lock u off rezimu.Ukucati *#7465625# i poslednja stavka je auto sim lock,ako stoji( ON) ne moze se fleshovati telefon.
U telefon se takodje moze ubaciti i crna tema (pored narandzaste i zelene)
Po meni dva naj bolja fw su XEII4 i MXEIL2,ja koristim ovaj prvi.Za oba ova fw imaju patchevi koji se ubacuju u fw,tako da mozete dodavati razne theme ,odnosno promeniti celokupan izgled telefona.(pogledati na you tube-u S5230 firmware)
Zamena fw sve ukupno traje 5-10 min.i nema bojazni za vas telefon,ja sam ih dosada isprobao desetak,a teme menjam dva puta dnevno.
Ako zapnete,pitajte!!

reci mi,uzeo sam telefon pre 2 dana...i sad bih stavio neku drugu temu. ali ne kapiram kako da je ubacim u telefon..
 
Natrag
Top