Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
11
Imas podesavanje za-da namestis ton koji ti xoces,samo malo bolje pogledaj podesavanja telefona/profil/edit profil!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
11
Sve sto sam uspeo da saznam o samsungu 5230(jer posedujem isti) podelicu koga interesuje!?
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
imaaa...ja sam pronasla...imam takvog samo roze, ides u podesavanja, pa profil, pa ono prvo kliknes na to, i pise ti ton za poruku itd...pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
ja sam kupio s5230 ....pa sam ga cuvao .....i trebao je drugarici net zato sto ja imam besplatan....i sad ona koliko ima nokte ogrebala mi je ekran i bas se ono jako vidi dali se to moze promeniti i koliko kosta...???
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
7
Ja ga juce kupih, sa sivom maskom i izgleda cool!!! kako se menja ton za poruke??

Dodato posle 23 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

u vip-u 1 din.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
1
Dali postoje programi za owaj fon s5230........ ja sam skidao sa nikeh stranica za njega ali ne moze da se instalira........ hwalla!! :D
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2011
Poruka
1
mozes da stavis bilo koj ton za poruku skines sa neta ili prebacis preko bloototh-a evo kako podesiti: meni-settings-phone profile->>-pa pored onog gore sto pise normal ima strelica i nadjes new messagesonda ides message alert tone-kliknes tu i izadju ti 4 fabricke i ti kliknes dole desni ugao sounds i izaberes koj oces ton :))
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
1
Pola opcija ne moze da se menja, recimo tema, imaju samo dve instalirane, a dodatne se ne mogu instalirati. Isto i za fontove... A ja sam programe nabavljao sa getjar-a i dopali su mi se. Najbolji za komunikaciju na Internetu su Opera Mini, eBuddy (ovo je za caskanje na MSN-u, FB-u, AIM-u itd.), Snaptu (ovo mi je omiljen program za pristup FB-u, mada moze i Twitter) ...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
7
ima. udjes na podesavanja, pa na profili telefona, pa na strelicu pored normalan i tu se menja i ton poruke i zvona.
 
Natrag
Top