Samsung s3-problem

Učlanjen(a)
26.12.2013
Poruka
3
Imam samsung galaxy s3, kupljen je u radnji nov, kada pokusam da azuriram softver izbaci mi poruku na ekranu da je uredjaj modifikovan i da nije moguce azurirati. Tako sam cackao po telefonu i u podesavanjima sam usao u "o uredjaju" te sam u statusu telefona na dnu pronaso "Status uredjaja" gdje pise "IZMIJENJEN". Drug je kupio sebi nedavno isto galaxy s3 ali u njemackoj, i u njega je android 4.3 a kod mene je 4.1.2. Kod njega u "statusu telefona" pise "zvanican". E posto nisam nesto upucen toliko o telefonima ( smartfonima ) ako moze neko iskusan da mi objasni o cemu se radi, interesuje me sta je u pitanju sa telefonom, da li je kopija ili je neko nesto eksperimentisao pa zezno nesto. Ima li mogucnosti da se azurira softver na 4.3. odnosno napredniji.
 
Učlanjen(a)
28.02.2011
Poruka
1
Ako pise da je modifikovan ili izmjenjen znaci da ga je neko pokusao rootati,vjerovatno je neko nesto cackao.Zato bi bolje bilo da ga odnese u radnju u kojoj si kupio i objasnis svoj problem.I ja imam S3 i neki dan sam ga rootao i ubacio mu novi rom,Cyanogenmod i radi bolje nego na oficijelnom romu.
 
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
11
Ubaciti samo official firmware sa odin programom i ne bi se trebalo vise pojavljivati problem jer je trenutno u njemu custom firmw..
 
Natrag
Top