Samsung ME55A monitor

Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
Postovanje svima

Zelio bih znati da li se za ovaj monitor moze koristit univerzalin daljinski,posto nije dosao sa orginalnim ili su ga izgubili. @_@ (nemarni su ljudi ccc) I da li neko zna code za Univerzalni daljinski za taj model.
Evo spec. njegovih
Kod:
http://retailer13.nettailer.co.uk/products/Monitors/Other-Monitors/Samsung/ME55A-SAMSUNG-55IN-LED?prodid=739046&info=2

Hvala unaprijed
:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Postovanje svima

Zelio bih znati da li se za ovaj monitor moze koristit univerzalin daljinski,posto nije dosao sa orginalnim ili su ga izgubili. @_@ (nemarni su ljudi ccc) I da li neko zna code za Univerzalni daljinski za taj model.
Evo spec. njegovih
Kod:
http://retailer13.nettailer.co.uk/products/Monitors/Other-Monitors/Samsung/ME55A-SAMSUNG-55IN-LED?prodid=739046&info=2

Hvala unaprijed
:)
Probaj ovo:upali tv onda uperi daljinski prema tv-a ,stisni DEVICE SELECT pa zatip stisni CODE i zatim stisni dugme za gasenje tv i drziga dok tv ne ugasi,kad tv ugasi odma pusti dugme i proveri jel sve funkcije rade ako ne rade ponovi proceduru.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
ok hvala pokusat cu,znam onu proceduru kod univerzalnih daljinskih.Samo je problem sto nije moj monitor to bih bilo lako da mogu cackati po njemu ali jbg. :) hvala na komentaru.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Samo je problem sto nije moj monitor ...
Vidi, to je u stvari najmanji problem, ..uzmi taj univerzalni daljinski i stavi ga u dzep, kao fora ides u grad. Gledaj da to bude u vecernjim satima kada ljudi upale svetlo i kroz prozor moze da osmotris unutrasnjost stana. Obicno komsije da bi se pohvalile kako su mnogo pametni ne-natrgnu zavese i ostave monitor i televizor vidnim sa kompom u prvom planu.
E sad, tu uskaces ti sa daljinskim, posto si obazrivo ustanovio da nema nikog u blizini, laganasno kroz pocepan dzep uperi daljinski prema njihovom monitoru i pocni da prstima orgijas preko dugmica.
Ako se ispostavi da radi, ..radi testa promeni par kanala ili nasteluj dodatni, da bi smo bili sigurni u punu funkcionalnost pomenutog uredjaja. Naravno budi obazriv, ako neko recimo lezi na dvosedu tik ispod prozora i gleda utakmicu moze svasta da se desi ako te vidi da mu kalabrises plazma televizor naocigled njega zivog.
Ako te je ipak strah, onda na daljinskom ugradi malu antenicu, pa ovo probaj sa dvaes metra uz upotrebu dvogleda!!!.
Srecno ...i javi rezultat ovog naseg malog experimenta.
 
Natrag
Top