Samsung Galaxy Note 4

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li neko ima note 4? Zanima me kako na njemu rade iGO Primo i iGO NextGen jer se mpze reci da sam prodao note 3 i uskoro mi stize note 4 sa dve sim kartice

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Da li neko ima note 4? Zanima me kako na njemu rade iGO Primo i iGO NextGen jer se mpze reci da sam prodao note 3 i uskoro mi stize note 4 sa dve sim kartice

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Ja sam do pre neki dan imao taj aparat. Koristio nextgen i radio perfektno(dao sam ga sinu sad). 4-ka je mnogo brza od 3-ke. I uvek mi je bilo uključeno izuzetna preciznost u lokaciji i nisam imao problema sa nextgen.
Sada sam još zadovoljniji na Note 8. Postavio sam i SS u drugoj temi gde se vidi da u sobi imam skoro max satelita.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Super! Drago mi je da sam napravio mali korak napred. Potreban mi je dual sim tel, a navikao sam na note seriju jer puno koristim olovku pa mi je ovo najbolja varijanta. Posebno me raduje to sto kazes da je brzi od note 3, a naravno i to da nextgen radi kako treba. Prijatelj sa foruma mi je rekao da primo ne radi kako treba tako da ce mi jedino to predstavljati "problem" jer sam veliki ljubitelj doupas skina :(
Ne sumnjam da zver zvana note 8 funkcionise kao sat u svakom pogledu ;)
Hvala na odgovoru!

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top