Samo Religijske zanimljivosti

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
A da to nisu neki rugači (baš kao, jao, neki crtači - obnaženih devojaka dugih uvojaka, koji Vraga bacaju u agoniju tek kada vide "Antoniju" da ironiju "sklanja" u deponiju...)?

Milan Mmilan :jeli tema zanimljivosti jest , a ovo je baš zanimljivo , pa nisam ja lipi moj to izmislila i slikala imaš gore i kod . Jase nadam da nikog ne vrjeđam .
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Kristovo lice na stijeni

jesus.jpg
Australski poljoprivrednik Julian Webb u svibnju 1995. svjedočio je čudesnoj materijalizaciji Kristovog lika na tvrdoj granitnoj ploči. Čudo se dogodilo noću dok je gospodin Webb obilazio svoju farmu blizu Beverlyja, 120 milja istočno od Pertha. Ugledao je zraku svjetlosti kako osvjetljuje stijenu i zapanjen promatrao kako se niotkuda polako pojavljuje Kristovo lice.
Nekoliko je dana ranije iz smjera te stijene čuo poruku: "Dopustite da vam ja, Gospod, pokažem put." Misleći da mu se sve to pričinilo, sljedeći put je poveo sa sobom svog 20-godišnjeg sina Adriana. Tada je bio uvjeren da će mu se dogoditi nešto važno i — dogodilo se čudo.
Gospodin Webb rijetko posjećuje crkvu i kaže: "Ja sam samo običan čovjek koji je doživio čudo i ljudi u to mogu vjerovati ili ne." (Izvor: Daily Mail, UK)
(Majstor Benjamina Crema potvrdio je da je lice na stijeni materijalizirao majstor Isus)
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Dakle, sa Božije špakle (koje su te takle da bi se tek primakle): Il' postove svoje briši il' odavde sama briši (il' s' obuci, il' slede jauci)!

Evo ti još jedna zanimljivost , pa iti idi psat pravu.



Pasu travu kako bi bili bliže Bogu
Kategorija: Zanimljivosti | Objavljeno: 20. Siječanj 2014. |

Untitled7-625x321.jpg

Mlad i karizmatičan južnoafrički pastor Lesego Daniel privlači pažnju vjernika, ali i skeptika svojim neobičnim vjerskim ritualima.


Ovaj propovjednik savjetuje vjernicima da jedu travu kako bi bili bliže Bogu. No ni to očito nije dovoljno ponižavajuće pa Daniel uz to hoda po vjernicima koji pasu, kao još jedan specijalni dodatak cijelom neobičnom vjerskom performansu.


Premda ga njegovi brojni sljedbenici brane i kunu se u učinkovitost metode, pastor je naišao na veliko negodovanje na društvenim mrežama otkad je objavio fotografiju neobičnog događanja na facebooku.


“Ovo je sramotno. I vi se nazivate pastorom?! Pravite budalu i od Boga i vjernika”, glasi jedan komentar nacrkvinoj facebook stranici.

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Imao sam čast lično pregledati originale forenzičkih nalaza o "Torinskom platnu" američkih znanstvenika koje je predvodio vodeći svetski znanstvenik o "DNK" znansvenosti - Dragan Primorac! Bivši ministar u vladi Hrvatske i dokazani autoritet po pitanju "DNK" znansvenosti. Torinsko platno nije krivotvorina! (u to sam ja verovao i pre spomenutog veštačenja,koje nije bilo niti prvo niti jedino)

Posto si imao prilike pregledati forenzicke nalaze, mozes li ih ovde priloziti, i na osnovu cega je dokazano da nije krivotvorina?
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Evo ti još jedna zanimljivost , pa iti idi psat pravu.


Pasu travu kako bi bili bliže Bogu
Kategorija: Zanimljivosti | Objavljeno: 20. Siječanj 2014. |

Untitled7-625x321.jpg

Mlad i karizmatičan južnoafrički pastor Lesego Daniel privlači pažnju vjernika, ali i skeptika svojim neobičnim vjerskim ritualima.


Samo pronalazi ovakve gluposti i stvavljaj ih na jedno mesto tako, vrlo je poučno. Mada izgleda nisi trebala postavljati ono sa ogromnim penisom, uznemirila si neke duhove koliko vidim.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Samo pronalazi ovakve gluposti i stvavljaj ih na jedno mesto tako, vrlo je poučno. Mada izgleda nisi trebala postavljati ono sa ogromnim penisom, uznemirila si neke duhove koliko vidim.

Ja jednostavno nevidid gdje je tu grjeh, jer nisam ja to izmislila , ja to jednostavno pronađem i stavim .
Ovi štome nazivaju bludnicom i vređaju , nemam što reć neka samo nastave . Evo naišla sam na jednu zanimljivost , što se tiče moje vjere . Štobi me sada moji trebali rastrgati, pa nisam ja to ni slikala ni pisala , moja vjera i dalje ostaje čvrsta i nepoljuljana.


Crkva je sumnjičava, ali ne i novinari

No, ono što u cijeloj priči zanemarujemo činjenica je da je ova gigantska komadina gluposti dobila kraljevski tretman u medijima. Realno gledajući, “Gospin međugorski light show” u rangu je marginalija kao što su krumpir koji neodoljivo podsjeća na kurac ili vučjak koji vozi motokultivator, ali vijest smo uspjeli dogurati do naslovnica i Dnevnika.

Ekipe reportera sjatile su se oko Vickine kuće iščekujući da Gospa ponovno zasja, a njezin dijamantni plašt zaslijepi okupljeno mnoštvo. Moderna tehnologija nije bila u stanju ovjekovječiti taj nevjerojatni sjaj, a svjedočanstva su toliko ganutljiva da biste mogli pomisliti da je 25. u mjesecu i da je Gospa poslala još jednu od svojih generičnih poruka mira.

I naravno, katolička smo zemlja i vjerski događaji zaslužuju medijski prostor. Međutim, ovo nije vjerski događaj niti “fenomen”, ovo je “bezobrazni krumpir”. Čak je i crkva sumnjičava, a to dovoljno govori.



penis_25092013_flickr.jpg


Gospino “novo” ruho

Tijekom cijelog dana brojni satirični portali zbijali su šale na račun “spektakularnog kipa”, ali ništa nije moglo nadmašiti tragikomediju onog što smo istovremeno gledali na malim ekranima i čitali na portalima.

Oni koji bi inače trebali pisati “car je gol”, pisali su “care, goool” i tako postali dijelom neoprostivog cirkusa koji paralelno vrijeđa one koji vjeruju u Boga i one koji vjeruju da u medijima treba postojati određeni nivo. Barem u tragovima. Čak i ako niste “najoštriji nož u ladici”, morate se zapitati nema li Djevica Marija pametnijeg posla od izvođenja jeftinih trikova po kućama.

No, ništa od toga. Ozbiljnog lica pričalo se o kipu Gospe. Kao da je riječ o činjenici, a ne događaju kojem treba pristupiti s golemom dozom skepse.

Ipak, čak i ako smo događaju odlučili dati status vijesti dana, kritički pristup bio je neophodan. No, nije ga bilo. A kada pričate o Gospi koja se protivi mješovitim brakovima i rješava trivijalne seoske razmirice, odmak mora postojati.

Naravno, samo ako želite da vas netko ubuduće shvaća ozbiljno.

Izvor: Index
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
1_228292.jpg




  • VIDEO: BOG NAS OPOMINJE; Prokrvarilo jezero u Americi! Ljudi zbunjeni i u strahu
VIDEO: BOG NAS OPOMINJE; Prokrvarilo jezero u Americi! Ljudi zbunjeni i u strahu!
  • Autor: Z.K.
  • Datum: petak, 21. veljače 2014. u 10:17

'Ovo morate vidjeti da bi ste vjerovali' rekao je novinar koji je došao provjeriti priču na mjesto događaja! Ljudi dolaze, slikaju u nevjerici.
Zaista misteriozan i nadasve zastrašujuć fenomen dogodio se u Americi. Jezero u mjestu Wichita u blizini Kanzasa prije dva dana kao da je prokrvarilo. Svjedok govori, kako je ujutro boja jezera bila normalna i u samo nekoliko sati voda je postojala sve crvenija i crvenija. 'Ovo morate vidjeti da bi ste vjerovali' rekao je novinar koji je došao provjeriti priču na mjesto događaja! Ljudi dolaze, slikaju u nevjerici.

Cijelo mjesto je zbunjeno, nitko ne zna o čemu se ovdje radi. Ljudi ubrzano šalju fotografije jezera društvenim mrežama ne bili došli do barem nekog odgovora, no odgovora nema. Jedini komentari su komentari straha. Čega se ljudi boje? Boga. Naime, ovaj fenomen i previše je sličan Božjoj kazni ili upozorenju Egiptu i faraonu koji nije želio pustiti Židove iz Egipatskog ropstva, što je opisano u Starom Zavjetu. Bog je odlučio faraonu poslati deset zala koja će ga prisiliti na puštanje ovog naroda. Prvo zlo koje je zahvatilo Egipat bilo je krvavo jezero.

'Sva se voda u Rijeci prometnu u krv. Ribe u Rijeci pocrkaše; Rijeka se usmrdje, tako da Egipćani nisu mogli piti vodu iz Rijeke; krv bijaše po svoj zemlji egipatskoj. Ali egipatski vračari svojim vračanjem učiniše isto. Tako faraon ostade tvrdokorna srca: nije htio poslušati Mojsija i Arona, kako je Jahve i kazao. Faraon se okrenu i ode u svoj dvor, ne uzimajući ni to k srcu. Svi su Egipćani počeli kopati oko Rijeke tražeći pitke vode jer nisu mogli piti vode iz Rijeke'.

Je li ovaj fenomen zaista Božja kazna ili opomena ljudima koji su i tako prekršili sve mjere u onom trenutku kada je svijet raskrstio s Bogom? Prijeti li nam kraj a ovo je opomena koja nas treba potaknuti da se predomislimo, pobljašamo, zamislimo? Ostaje nam vidjeti. Za sada, bolji odgovor nemamo!
Pogledajte video:

 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
1_51fa36acf1988.jpg


SOTONIZAM - U OSNOVI JE MRŽNJA PREMA KRŠĆANIMA. ZAŠTO?
Sotonistica Miranda počela ubijati s 13 godina, ubila gomilu ljudi i nije mislila stati
  • Autor: D. B.
  • Datum: utorak, 18. veljače 2014. u 13:35

Miranda Barbour, mlada Amerikanka deklarirana sotonistica, ovih je dana uhićena nakon što su je povezali s jednim ubojstvom. No, ona je priznala ovo kao i još 21. ritualno ubojstvo, iako ih je možda počinila i više jer je u jednom trenutku prestala brojati, kako sama kaže.
Počela je ubijati kad je imala 13 godina i nije mislila s time stati, a kako kaže vjerojatno će ubijati i nakon izlaska iz zatvora. Bez obzira na tu izjavu, tužiteljstvo za nju već traži najstrožu kaznu. Normalan svijet se pita, pa što je s tim ljudima, što se događa u njihovim glavama?

Egzorcisti bi rekli, riječ je o opsjednutosti samim vragom a on ulazi i u dušu i u tijelo kad ga se zazove kroz neke od rituala inicijacije. Insajderi koji su se izvukli, poput jedne bivše rimske sotonistice tvrde da se u sotonističkim krugovima napreduje upravo na temelju ubojstva, a 'svećenikom sotone' se postaje kad se ubije katolička posvećena osoba.

Ako ne ubijaju klasičnim oružjem, ubijaju, tako barem tvrde, na daljinu – magijom. Bilo kako bilo, radi se o totalno zamračenim umovima koji su zadojeni mržnjom prema svemu što ima bilo kakve veze s kršćanstvom. Bog Biblije je njihov najveći neprijatelj i krivac za sve zlo u svijetu, stoga mu se protive svim raspoloživim sredstvima.


Zašto? Nije jasno, iako gledano iz kršćanske perspektive mrziti može samo đavao pa ga niti u ovom djelu nije teško prepoznati. Bog je ljubav a đavao je mržnja. Bog želi dobro svim ljudima a đavao želi ubiti, uništiti, zarobiti. To je jasno kao dan ali ne i onima koji su time zarobljeni. A kuda sve to može otići vidimo i iz ovog najnovijeg primjera. Kršćani, nakon ovoga još je jasnije zašto nas Biblija poziva da molimo bez prestanka.
 
Natrag
Top