Samo prijatelji ili više od toga?

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Samo prijatelji ili više od toga?

Sve češće provodite vreme sa najboljim drugom, uživate, smejete se, grlite... Pomoću nekoliko sigurnih znakova prepoznajte da li je na pomolu ljubav.



Kad u laganom, opuštenom druženju sa najboljim prijateljem počnete jedno drugom da tepate, neobavezno se dodirujete, a veče ne možete da zamislite bez dugog telefonskog razgovora sa njim, budite uverene da je nežna i ušuškana romansa na pomolu. Niste sigurne? Nekoliko signala pomoći će vam da proverite da li je vaš ortak nadomak toga da vam postane dečko.


Vaši zajednički prijatelji počinju šaljivo da komentarišu

Svi primećuju koliko ste bliski, pa svaki put kada se zajedno pojavite u društvu, počinju da pljušte komentari kako biste vas dvoje bili baš slatki kao par. Zajednički prijatelji često mogu da vide ljubavne varnice pre vas!

Sve češće se čujete telefonom neposredno pre odlaska na spavanje

I pre nego što ste primetili, počinjete da razgovarate svakodnevno, nadugačko, ni o čemu, i uživate u tome. Razgovor sa „prijateljem“ postaje dnevna potreba, a veče koji prođe bez neobaveznog ćaskanja jednostavno nije ispunjeno.

Neprimetno ste počeli jedno drugom da tepate

Ranije ste se pozdravljali u maniru „gde si ortak“, a sada sa „maco“ ili „srećice“. On vam sve češće govori „lutko“, što, priznajte, prija. Polako prihvatate ove salve neodoljivih nadimaka i počinjete da uzvraćate istom merom.

Osećate da je poljubac samo pitanje trenutka

Bilo da je u pitanju gledanje nekog sporta na televiziji ili dobacivanje frizbija u parku, ono što su nekada bili tapšanje po ramenu i prijateljski gest „baci kosku“, sada postaju toplije grljenje, dugo držanje za ruku ili čak sedenje u krilu. Sada već možete biti sigurne da je samo pitanje trenutka kada će se dogoditi i prvi poljubac.

Izvor: Erotika plus
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Uh, ovo je tako škakljivo... ali i vrlo česta pojava. I sve je tačno...svi simptomi...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Slažem se u većini slučajeva muško-žensko prijateljstvo preraste u nešto drugo.
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
13
Da li smom mi samo prijatelji ili nesto vise ?

Evo ovako ... Upoznali smo se mozda pre pola godine.U pocetku nije bilo nista posebno nismo se cak nesto cesto ni culi i u zadnje vreme smo postali jako dobri prijatelji ...Ne moze da prodje ni jedan dan da se mi ne cujemo, cak se dnevno vise puta cujemo ... Poceli smo da se vidjamo po nekada ... Ja kontam da sam se zaljubio al nzm sta ona oseca ..:( ... Molim vas da mi kazete smoje misljenje ... I izvinjavam se ako imam koju pravopisnu gresku pisao sam na brzinu ... Unapred Hvala ...:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa verovatno isto što i ti, samo nemate hrabrosti da priznate jedno drugom, plašite se reakcije i posledice...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kako su to slatke muke.
Evo odgovora iz zenskog ugla.
Sigurno ne zeli da ti bude samo drugarica,ali nemoj predugo da cekas.:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sad će tebi ivanjuska i rekontra sve da objasne, kao čika Žarko Korać kad je rešavao probleme dece u onoj emisiji od pre dvadeset godina... :lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ne kaze se dzabe da gde se otvore vrata ljubavi,vrata razuma se zatvaraju.
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
13
Hvala vam puno ... Nadam se da ste u pravu, ne bih bas da je izgubim jer mi je bas stalo do nje ... :)
 
Natrag
Top