S kim je razgovarao Saul kod vračare?

Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Наравно да ћеш тврдити да су фалсификати, зато сам сакупљао слике из ваше банке фотографија. Адвентисти јесу најуспешнији прикривачи своје истине, највише од својих чланова да не би увидели велике грешке.

Ако неко понавља потпуно исте пасусе као и сви остали, сигурно то не ради јер је сам дошао до закључка. Верујем и да је много лакше отворити базу пасуса коју треба убацивати по форумима, и онда само учинити неколико кликова.


----------------------------------------

Иза ове теме се крије смишљен план да након смрти постоји само црв, те тако православци (католици и протестанти) молећи се свецима да се моле Богу за нас чине исто што и Саул: моле се мртвима и тако греше као Саул. Јер након смрти нема душе, она не иде Господу, ми смо сви окултисти (сем вас). Нема везе што нико од нас не тражи чулну комуникацију са мртвима као Саул, битно је да вама користи за даље дискредитовање других како бисте некога привукли себи.

Није вама битно да кажете да не треба ићи врачарама и гатарама, већ Живом Богу. Не, ви имате циљ да докажете нешто друго. Имате смишљен програм како водити форумске ратове и само копирате једни од других.

Слике су веродостојне, без обзира што се некоме не свиђају. Не свиђа се ни мени да видим шта раде неки свештеници, али ја их никако не оправдавам. То је разлика између слободног и роба.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Problem je u lideru koji ih vodi a oni samo prate stope svoje ljubljene debeljuce.
Oni i duhovnost su nebo i zemlja,zar očekuješ da oni znaju nešto o Duhu....to tamo NEĆEŠ NAĆI ja ti garantujem.
A lupati znaju pogotovo onaj skakač Born čovek igra dok uči neistinu...a onda papagaji to ponavljaju jer glava nije svima za istu stvar.
Nedavno sam bio u jednoj Adv. zajednici i jedan ustane i počne kritikovati vrh a propovednik-(plaćenik)skoči kao oparen i poče braniti onu što ne vraća uzete pare upoređujući istu sa Božjim prorocima...strašno.
Ima ljudi koji misle i njih će brzo šutnuti tako što ih zadržavaju unutar zbog desetaka ali im zabranjuju bilo koju službu tako nije Duh Sveti koji daje darove već generalna,oni komanduju ko je učitelj a ko prorok i oni daju darove svojima (lepe stanove na moru) a kad neko pita koji su darovi Duha oni kažu(lepo pevanje,kuvanje,vožnja auta,učenje stranih jezika...) totalni mrak.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Lazes kazes Taramana, mene nisi prevario, i to sto cinis nema veze sa Bogom, vec je sotona onak koji te vodi.

Ja poznajem ljude koji lazu, ali ti si jedan od najvecih lazova i to lazes u ime Boga, pozivajuci se na njega.

Svako neka uzme knjige Ellen White "TEMELJI SRECNOG DOMA" i druge tekstove o braku i porodici, pa neka se sam uveri sta je pisala o braku.

-------------------------------------------------------------

Adrian, nisi nista odgovorio na ono sto sam pisao u svom odgovoru, vec samo trice i kucine..
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Adrian, nisi nista odgovorio na ono sto sam pisao u svom odgovoru, vec samo trice i kucine..

Наравно. Зато дуго и не остављам коментаре, да се не бих опет заглибио у овакве бесплодне расправе. И увек се упецам...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jesu besplodne, jer nema iskrenih - bar ovde, vec svi plasiraju svoju pricu.

Ali hvala Bogu sto se svedocanstvo ipak daje, a kada Bog sam bude objavio istinu - tada ce ono sto je danas posejano doneti rod, ili ce se ljudi podsetiti, i verujem prihvatiti istinu i obratiti se..
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ко је искрен не можеш ти да судиш. Ја можда мислим да си ти фолирант који користи одређене хришћанске реченице како би изгледало да си ти просветитељ, а ми далеко испод твоје просвећености. Кажем, умишљеност великих размера. Други ће судити, не ми.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U merni nema nikakve umisljenosti, i ne gledam na sebe vise od onoga kako me Bog gleda, cak i nize od toga, jer cinjenicu da me je Gospod licno pozvao u sluzbu vesnika i propovednika sagledavam kroz svoju nedostojnost i nizinu u odnosu na njegovu velicinu.

Ko zeli da velica samoga sebe i da ima zavist prema drugima - ima slobodu za to, ja tu slabost nemam, vec iskljucivo svedocim rec Bozju i ono u sta me on osvedocava, i to iskljucivo sa ciljem da drugi upoznaju istinu i put spasenja.
I ovog trenutka dok pisem Bog mi pokazuje svoje odobravanje i istinitost onoga sto u ovom trenutku svedocim.

Ljudi mogu suditi o necijoj iskrenosti. i rasudjivati ili pravo ili pogresno, ali Bog jedini zna srce i misli, i da li je neko iskren ili ne.

Ti si izjavio da ce drugi suditi a ne mi, a ti si vec doneo sud da sam ja folirant.
Tvoje sud je licno tvoj ljudski, i ja u pobude iz kojih si to izrekao ne bih ulazio, jer na forumu su se one vec pokazale.
A Bog je onaj koji zna istinu o svakom coveku, pa sud prepustam njemu, a moja savest je pred njim sasvim mirna.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Lazes kazes Taramana, mene nisi prevario, i to sto cinis nema veze sa Bogom, vec je sotona onak koji te vodi.

Ja poznajem ljude koji lazu, ali ti si jedan od najvecih lazova i to lazes u ime Boga, pozivajuci se na njega.

Svako neka uzme knjige Ellen White "TEMELJI SRECNOG DOMA" i druge tekstove o braku i porodici, pa neka se sam uveri sta je pisala o braku.

-------------------------------------------------------------

Adrian, nisi nista odgovorio na ono sto sam pisao u svom odgovoru, vec samo trice i kucine..
Neka ti dragi Bog oprosti što reče jer On zna da Ga nisi upoznao zato ni istinu ne poznaješ.
Ja sam čovek koji ima REČ i koji POZNAJE Boga jer je On mene poznavao od početka i meni ne pada na pamet da išta izmišljam ja nisam kao ti Draganče.
Moje DA jeste DA i za svaku praznu reč odgovaramo SVI zato dobro znaj da sve što si izgovorio protiv mene nisi se bunio protiv mojih reči već onih što su mi rečene i moja iskustva su istinita jer sam ja svestan šta znači reč za razliku od tebe a Bog će ti pokazati jednog dana šta si radio.
Da si bliže odveo bih te za uvo ispred te zajednice i tog propovednika da ti svi oni potvrde ono što rekoh jer bi ti to bilo bolje nego ono što će Bog učiniti zato pazi na jezik.

One temelje srećnog doma prodaj nevernicima a mi koi smo isčitali plagijate te žene znamo šta piše.A to što je ta nesreća od žene baš SVE pisala u kontradikciji reši sa njom kad odeš na Orion.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tarmana, vec si slagao kada si napisao da imas rec Bozju i da poznajes Boga.

Ja bih iskreno voleo da je to tako i da si pravi covek Bozji, ali nazalost nije tako, jer te tvoje reci i tvoj odnos prema istini koja ti se iznosi, i prema drugima sami odaju.

Taj duh koji nosis u sebi je od sotone neprijatelja, koji te vesto koristi da bi sejao prokletstvo.

U velikoj si opasnosti, jer si sam otvorio vrata sotoni i dopustio da ti on prilazi i da te ispunjava i vara.

Moja savest je cista i mirna pred Bogom, i mogu slobodno i otvoreno da ti kazem kao onaj koji ima Bozji autoritet za to - da tebe vodi djavo i da si njegov sluga, jer je to sam Bog potvrdio, i ja sam to znao od pocetka.

Covek koji sumanuto laze i izvrce svaku rec, ili rec i kontekst drugih koji su pisali ( u ovom slucaju Ellen White ), ne moze da bude od Boga, jer Bog nije lazov i ne koristi se takvim metodama u radu sa ljudima.
Ti u svakom komentaru izneses bar najmanje tri, a ponekad i vise ne istina, pa neka svako iz ovoga, ali i iz tvog odnsa prema drugima i neistomisljenicima zakljuci da li si istinit ili ne, i da li te vodi Bog ili neka druga sila.

Tvoja iskrenost bi te mogla pokrenuti da se zapitas u vezi sebe, ali pitanje je koliko si i iskren, i iz kojih pobuda cinis to sto cinis, tako da moji prijateljski bratski saveti koje bih ti uputio sa ljubavlju - ne bi imali neku odredjenu svrhu, ali ja ti zelim da se obratis iskreno Bogu, da spoznas dubinu njegove ljubavi u kojoj ce se ostvariti i tvoj zivot i rad za njega u delu jevandjelja - ne kako ti zelis, vec kako te on bude vodio, da predstavis njega i njegov plan spasenja na pravi nacin, kako licnim zalaganjem, tako i zivotom, koji ce biti kao svetlo videlo drugim ljudima da pronadju put ka Bgu.

Pozdrav i neka ti Gospod pomogne u tome.

Molicu se za tebe..
 
Natrag
Top