S kakvim dečkom/devojkom nikada ne bi mogli biti?

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
S kakvim dečkom/devojkom nikada ne bi mogli biti?

Ukusi su različiti.....pa da vas čujem?




S kakvom devojkom ne bih mogao biti?

Pa sa onom kojoj ne verujem, koja mi se ne sviđa i sa kojom nemam šta da pričam!!!
;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Pa tako nekako... ali prvenstveno sa nekim s kim nemam o cemu da pricam, ko nije zanimljiv, šarmantan... ne sme da bude ni preozbiljan jer se ja trudim da što duže ostanem "dete".
I naravno, mora da ima hemije, jer ako nema, ništa od svega... a opet, to dolazi sa šarmom. Uh, svašta sam nalupetala, nadam se da je jasno šta sam htela da kažem.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Pa sa nekim ko mi je antipatican,nije duhovit,ako ne zna da mi izmami osmeh na lice i ako je meni sa njim dosadno,batali... :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
mozda sam malo cudna ali i kada postoji neka mala sitnica koja mi se nesvidja ja ga otkacim npr da dodje na sastanak sa prljavim ofucanim patikama fuuj nista gore ili kada svaki cas zivka smara i ako ima plavu kosu odmah je otpisan kod mene :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sa tupavim i ispraznim barbikama, "nadrkanim" i umišljenim "veličinama", bezobraznim i lažljivim prostakušama...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
mislim da nikada ne bih mogao da budem sa devojkom koja ne voli sebe, koja prezire svaki svoj uspeh, svaki deo svog bica, koja ima kompleks da radi na sebi, da se pogleda u ogledalo, koja stalno o sebi prica najgore, koja iz dana u dan smislja neke nepostojece razloge da bi sebi napakostila.

jer, ako je cura takva prema sebi, ako prvenstveno sebe ne postuje, ako prezire svoj duh i misli najgore o sebi kao drustvenom bicu, onda ne mogu ni da zamislim kako bi se ponasala prema meni. a, iskreno, i ne bih zeleo da saznam.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Slazem se sa tobom samo u obrnutom smislu..Nikad ne bih mogla da budem s nekim ko previse voli sebe i samo o sebi prica, koji misli da je najbolji i najpametniji i koga nista ne zanima sem njega i njegovih potreba...
 
Natrag
Top