Ryse: Son of Rome

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
46
Pozdrav svima, imam jedan problem u vezi ove igrice. Sve je normalno radilo do 71%, kada dodje deo na kom je neki video, koji mi konstanto zabode na istom mestu, u cemu je problem? Na drugom racunaru sve radi.

Moj racunar:
Windows 8.1
AMD FX8320
GeForce GTX 660
Ram 8GB
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Verovatno nemas video codeci za taj video,ponekad igra koristi dafault codece sa kompa koje si ranije instalirao,probaj da instaliras ponovo windows media player,po mogucstvu isti koji imas i na tom drugom racunaru.Tu postoje i drugi stosovi da se taj video zameni nekim koji radi,direktno u folderu gde je instalirana igra,e sad ti se nisi lepo izrazio dal se ovo desava prilikom instalacije ili kad prelazis table.
Meni se jednom desilo da nikako nisam mogao da zavrsim igru jer je neki video bio ostecen i kad god dodjem dotle ono stane.Pa sam taj video zamenio nekim drugim u folderu gde je igra.Ulaaa laaa,sve je na kraju bilo izmesano sto se tice videa,ali sam uspeo da obrnem igricu.Sve u svemu pogledaj da reinstaliras ovo,a ako to ne pomogne reinstaliraj celu igru ,ali sacuvaj save fajlove za rezervu,da ih vratis kasnije u save folder. Znaci udji u deo gde si instalirao igru pa probaj manuelno da aktiviras video ,ako imas srece da je u nekom poznatom formatu,da otkrijes koji je.

P.S. Moze da se desi da je na instalacionom disku ostao otisak prsta ili prljavstina bas na delu gde je video,znaci obrisi pazljivo disk i instaliraj ponovo[mozda sam ovo trebao prvo da predlozim].
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
46
Uspeo sam, nisam pokusao to, ali ako se bude desilo u nekoj igri pokusacu, hvala na odgovoru. Tokom igre mi se to desilo. Uradio sam to na sledeci nacin, posto sam znao da je to video, u instalacionom folderu bile su cetiri dadoteke oznacene kao video, premestio sam ih iz tog foldera, usao u igru prosao taj deo samo bez video snimka, kasnije vratio i sve je bilo kako treba. Samo sto eto nisam odgledao taj jedan deo, ali vazno je da sam zavrsio igru :) Mislim da su ti codeci jer i nfs rivals, mi iskoci da mi nvidia driver ne valja, a poslednji je update. Jos jednom hvala.
 
Natrag
Top