RUŠENJE WIN 7

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ni jedan update ne mogu da uradim. Trebam rušiti sistem. Ne prihvaća ni 7, 8, niti 10. Treba mi način za brzo rušenje win 7.

Problem sa sistemom. Ovako piše:

Windows Update cannot currently check for updates, because the service is not running. You may need to restart your computer.

Kad to napravim ništa se ne dešava.

Boki ako si online, javi se.

Ni jedan update ne mogu da uradim. Trebam rušiti sistem. Ne prihvaća ni 7, 8, niti 10. Treba mi način za brzo rušenje win 7.

Problem sa sistemom. Ovako piše:

Windows Update cannot currently check for updates, because the service is not running. You may need to restart your computer.

Kad to napravim ništa se ne dešava. Ovo izađe kad kliknem check for update.

Boki ako si online, javi se.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ni jedan update ne mogu da uradim. Trebam rušiti sistem. Ne prihvaća ni 7, 8, niti 10. Treba mi način za brzo rušenje win 7.

Problem sa sistemom. Ovako piše:

Windows Update cannot currently check for updates, because the service is not running. You may need to restart your computer.

Kad to napravim ništa se ne dešava.

Boki ako si online, javi se.

Ides na Start u search kucas services desni klik na ikonicu i run asa admin!
U servisima nadji windows update i pogledas kako je podeseno!Znaci desni klik properties i pokreni taj servis ako je na disabled promeni na manual i start!onda probaj da apdejtujes win!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Kontrol Panel,pa otvori All control panel items i na samom dnu tog prozora imas ikonu za Win. apdeht.Klini na nu i otvori je pojavice se sledeci prozori idi na komandu Change settings.kada to otvoris i mas komandu sa strelicom i padajucim menijem,klikni na Install updates automatically(recomenden).ako neces automatski apdejt onda idi na drugu komandu gde mozes da izaberes koje ces apdejte skidati.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Potpuno normalno. Uđeš u safe mode i pokreneš instalacijski setup.
 
Natrag
Top