Resident Evil 5

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Oborio sam sistem skoro posle svih potrebnih instalacija instalirao sam Resident Evil 5 sve odradio po pravilu krekovao ali nece da se pokrene samo trepne pocne ucitavanje i nista mrtvilo vec sam je bio instalirao u predhodnom sistemu imao sam xp service pak3 i tu je radila sad imam neki exPerience ako neko zna sta se desava tu i ako mu nije tesko da mi odgovori sta mi je ciniti hvala unapred kako god...
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
0
Oborio sam sistem skoro posle svih potrebnih instalacija instalirao sam Resident Evil 5 sve odradio po pravilu krekovao ali nece da se pokrene samo trepne pocne ucitavanje i nista mrtvilo vec sam je bio instalirao u predhodnom sistemu imao sam xp service pak3 i tu je radila sad imam neki exPerience ako neko zna sta se desava tu i ako mu nije tesko da mi odgovori sta mi je ciniti hvala unapred kako god...

grafika te zeza,tj losa ti je graficka karta (moje misljenje)
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Hvala Batinjo u svakom slucaju resio sam problem nije mi bas toliko losa grafika moze ovaj asus EAH3650/HTDI/256M/A da izgura to gurao je i jace igre od ove nego su me zezeli drajveri koje sam naknadno instalirao poz..;)
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
1
moze li neko da mi kaze koji su drajveri u pitanju za resident evil 5 ni kod mene ne radi
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
moze li neko da mi kaze koji su drajveri u pitanju za resident evil 5 ni kod mene ne radi
Ja sam stavio ove za moju graficku Asus EAH3650 Ati version 8.501.0.0. i sve su mi igre radile stabilno sa njima.Probao sam i ove 10.1 i nije bilo dobro.Sve ovo zavisi od konfiguracije do konfiguracije,ram-a,graficke,OS-a.Posto sam i ja odavno postavio ovo pitanje,a dosad sam i igricu presao,tad je i meni dosta bilo rupa u sistemu pa sam i "njega" menjao(presao na Vistu),i otad mi je sve stabilno
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Skinuo igru sa hotfile-a... Instalirao... fali mi xlive.dll fajl... To sam resio! Zatim mi je falio msidcrl40.dll fajl... I njega sam ubacio,kao i novi catalyst 10,1 i dx10 ali nece,pa nece... Izbacuje mi nesto "RE5 fatal error"... wacko2

Ima li neko predlog sta da radim????
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
proveri opet da li imas dovoljnu konfiguraciju za res5...ako je sve uredu onda nijje dobar sajt odakle si skinuo.....ja je posedujem i radi odlicno u dx 10................
 
Natrag
Top