Resetovanje Start Meni prozora

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posle instalacije Windowsa 8 po defaultu u vasem Start meni prozoru ima instaliranih windows defaultnih programa poput Store,Mail,Maps.....

BaC970s.png


Posto instalirate raznorazne programe,dodate zeljeno ,mozete promeniti primetno izgled vaseg Start meni prozora.....

2V3DPO1Sa.png


Naravno mozete vratiti na defaultno podesavanje,resetovati vas Start meni prozor na izgled posle same instalacije operativnog sistema Windows 8.Vec kreirani fajl mozete downloadovati sa sledece adrese......

Resetovanje Start meni prozora

:download:

DB2eyu.gif


Vracanje u prvobitno stanje pre resetovanja Startog meni prozora

:download:

C28owczv.gif


Kako da izvucete fajl iz ove slike objasnjeno je u ovoj temi

Posto dobili na desktopu .bat fajl potrebno ga je odblokirati u njegov Properties....Desni klik misa na .bat fajl a zatim u padajucem meniju odabtati Properties.U properties prozoru kliknuti misem na Unblock...broj 1,a zatim i usnimiti promenu klikom misa na Apply.....broj 2 a zatim i dugme OK....broj 3

83CvjZA.png


Posto odblokirali potrebno je jos startovati .bat fajl kao administrator.Desni klik misa na .bat fajl a zatim u padajucem meniju kliknuti misem na opciju Run as administrator.....broj 4

vhmIKf139o.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.....

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211822&authkey=AJSbQs6dapV4DZI&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top