REHABILITACIJA Isusa Hrista u Izraelu da li je moguca?

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u izraelu?

  • Nije moguce,nisu ga ubili,on je ozenio Mariju Magdalenu i otisao u Indiju.

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,ako se ponovo vrati,ceka ga gomila kamenja da ga kamenuju

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,pa njega su ubili Rimljani i oni treba da ga rehabilituju.

    Votes: 1 25,0%
  • Nije moguce,Bas me briga,za mene je on nebitan

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce ,On nikada nije ni postojao

    Votes: 1 25,0%
  • Moguce je ,ima ljudi koji shvataju da je ubijen kao nevina osoba koja ne zasluzuje smrt.

    Votes: 2 50,0%
  • Nije moguce jer se on izjasnio kao Sin Bozji,a to je bogohulno !

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Bavljenje tim temama je dokaz slabe duhovnosti. Jer kada se čovjek bavi bitnim temama onda shvata da je jadan i grešan i da mu je potreban Bog.

A ko želi ovim temama da se bavi dokazuje farisejstvo u sebi, samopouzdanje, uzdizanje, kakva je i bila farisejska molitva.

Samo carinik je otišao opravdan.

Pa tebi svaka tema koja razgolicuje lazi biva nazvana po farisejski "duhovno slabim osobama"...
Mozda si i ti neki srodnik fariseja ,kad neces da priznas da je isus bio nevin,i da su ga jevresjske religiozne vodje mucki uhapsile ,sudile ,osudile na smrt i predale Rimljanima da ga ubiju.
Svako tvoje ili bilo cije drugo ne slaganje sa ovom cinjenicom iz jevandjelja znaci da si "potomak" fariseja...
A sad izvoli da promenis reci koje sam izneo i da omalovazis njihov znacaj.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa tebi svaka tema koja razgolicuje lazi biva nazvana po farisejski "duhovno slabim osobama"...
Mozda si i ti neki srodnik fariseja ,kad neces da priznas da je isus bio nevin,i da su ga jevresjske religiozne vodje mucki uhapsile ,sudile ,osudile na smrt i predale Rimljanima da ga ubiju.
Svako tvoje ili bilo cije drugo ne slaganje sa ovom cinjenicom iz jevandjelja znaci da si "potomak" fariseja...
A sad izvoli da promenis reci koje sam izneo i da omalovazis njihov znacaj.

Ne trebam da mijenjam, dovoljan dokaz klevete. Znaš da uzimam kopije tvojih komentara i dajem ih na FB. ja ne trebam ništa ni da dajem, dovoljno je vaše da uzmem. Tvoje.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ko misli da Isus nije Bog ponovo razapinje Sina Božjeg.

Ko se to ljuti na Jehovu Boga zato sto je dao titule Bog ,Mojsiju i Isusu??
I jel ima neko razloga da se ljuti na Jehovu Boga sto je te titule dao njima dvojici???
Sta bi se desilo da im nije dao titule Bog?Meni se licno dopada sto je obojici dao titule Bog.Sta tu ima lose???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ko se to ljuti na Jehovu Boga zato sto je dao titule Bog ,Mojsiju i Isusu??
I jel ima neko razloga da se ljuti na Jehovu Boga sto je te titule dao njima dvojici???
Sta bi se desilo da im nije dao titule Bog?Meni se licno dopada sto je obojici dao titule Bog.Sta tu ima lose???

Ima loše u Jovan 5,23 ko ga krši, a to vi radite.
 
Natrag
Top