Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Sta treba da uradim da kada reinstaliram windows XP SP2 dobijem potpuno prazan windows.Problem je u tome sto posle reinstala uvek mi zadrzi sve sto je bilo u njemu.Naprimer,program files na C lokalnom disku kada otvorim posle reinstala svi programi koji su bili tu,stoje,kao da ga nisam reinstalirao!?!On se lepo reinstalira,ali uvek hard-diskovi ostaju puni.Kako to da odradim,da posle reinstala budu prazni??
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Koristi pretragu na forumu


HTML:
http://serbianforum.org/tutorijali/76904-tutorijali-za-sve-operativne-sisteme.html
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ma ja sam mislio samo ovo ko zna da mi objasni,jer nije uvek onako kako pise.Evo mene na pocetku nepita nista kako pise tamo,ono da ides na F8,samo dali hocu Uploade ili New instal, posle toga ukucas CD kljuc i krece instalacija,tako da samo ovo me konkretno interesuje,ne ostalo.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ubaci windows u dvd rom i restartaj masinu, kod povnog pokretanja kad zacujes da pisne graficka lupaj na taster delete ili F2 da upadnes u bios. u biosu, druga stavka odozgo s ljeve strane namjesti da ti buta sa cd-a lupi F10 i poslije Y pa enter, pa kad ponovo krene sa podizanjem udri bilo sta ili enter ili space, i pocinje ti reinstalacija. kad dodje do djela gdje ces vidjeti c particiju i druge koje imas, onda procitaj koje tipke da lupis da izbrises c particiju , da kreiras novu c particiju i onda kad to sve odradis, pitace te da uradis ili quick ili deep format namjesti da ti radi format u ntfs-u, i formatiraj. kad zavrsi on ce se restartati i nemoj nista vise dirati sam ce zapoceti instalaciju novog windowsa. dalje ces znati sam.
ako nesto nisam upisao, kao na primjer slova na tipkama koja trebas lupiti ,ovo pisem iz glave i nemogu se tacno sjetiti. al vidjeces jednostavno je.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Nekada mi da to NTFS <quick> a nekada ne(isto neznam zasto) A kada dodje da partipiciram diskove na C disku mi neda da ga menjam a D moze.Dobro,sve ostalo je OK jedino to je glupo jer znas,uradis reinstal pa onda moras rucno da brises sve to sto je bilo u program files.
 
Natrag
Top