Razlike između zabavljanja sa devojkom i zabavljanja sa ženom

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Naravno. Mnogo toga nas kroz život čini nesigurnim i ometa, a onda kasnije shvatimo da je sve to bilo potpuno nepotrebno...
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Него, да се вратимо на тему... Када прође кроз сва та ометања и несигурности и преплива на другу страну, девојка постане жена и другачије гледа на ствари.... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
I iskreno, čak i da mogu nikad se ne bih vratila na staro i ponovo bila devojka. Mnogo je lepo biti žena, zrela, pametna, iskusna i sigurna u sebe. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
То је зато јер наша сврха у животу није да се враћамо на старо, него да учимо и растемо кроз то учење... :) И да доприносимо укупном повећању љубави.... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Kad pričaš tako uopšteno, široko, to počinje da zvuči kao puko teoretisanje koje bi oni neuki već prozvali sektaštvom.
'Ajde malo probaj da pričaš o temi, a ne o opštim stvarima. Vrtimo se u krug i posle ovakvih izjava stvarno ne znam više šta da kažem.
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Договорено...
Дакле, забављање са девојком је најлепше када, после неког времена, прерасте у забављање са женом... Исти актери, другачије личности (са више искуства), уз повећање љубави као услова да се наведени сценарио оствари... :)
Не знам за друге, али се често заплетем у мрежу "уопштености"... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Prečesto. :)
Vidiš, to je zanimljivo, ti bi po tome sa jednom devojkom, pa kasnije ženom, mogao da provedeš ceo život.
Ja lično mislim da to nije ni zdravo ni dobro.
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Наравно да бих могао... :)
У принципу се све своди на договоре, разговоре, разумевање... Све се може кад се хоће, чини ми се... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Može, ali ja nikada i nikome ne bih poželela tako nešto.
Šta ako si pogrešno izabrao, a nisi sebi dao priliku da probaš nešto bolje? Šta ako je ta neka koja je za tebe bolja bila tu negde i očekivala da se preneš i shvatiš, a ti ništa, gledaš tu jednu koju si sasvim slučajno izabrao.
Znam, sad ćeš da kažeš da ju je izabralo tvoje srce i da je nemoguće da je pogrešilo, ali onda se ne bi dešavalo da neki ljudi tek u trećem braku u 50 i nekoj godini nađu ono što im je stvarno potrebno u najbolje za njih. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Не верујем да се у животу догађаји одвијају насумично... Ако дође до ситуације да девојка постане и жена, онда нема назад, по мени... Све остало је одустајање од проблема... А оно што двоје држи на окупу је само обострана тежња ка љубави. Остале особине, у мањој или већој мери, сви имамо, па које су недовољно усавршене, увек се могу надоградити на обострано задовољство... :)
 
Natrag
Top