Razlika u godinama???

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nisam pobornik takvih veza, jer nije to to. Crvendac je lepo objasnila nema potrebe razvodnjavati dalje temu. To su veoma rizicne veze, zato razmislite pre nego sto uletite u takvu vezu. Meni tata pored sebe ne treba imam jednog.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
25
Tacno,da li razmisljate ,ako se ta veza produbi i zavrsi brakom.Sta ce biti od te osobe za 10,20,30 godina koja je duplo starija od vas?!
Kratki izleti sa mnogo starijim osobama su u redu,ali veza ni pod razno

 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
kad si mlad više te privlače starije i iskusnije ženke a posle učiš mlađe šta si naučio od starijih.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moja maca je mlađa 10g. .yes3....i ništa joj ne fali...yes3..a, ni meni....:yea:..yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Po meni neka optimalna razlika izmedju partnera je 5-7 godina...mada i neke ekstremne razlike znaju lepo da funkcionisu,ali nose i izvesne probleme jer biologija cini svoje...
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Poznajem nekoliko parova sa preko 10 godina razlike-problemi nastaju u kasnijim godinama čak i kod onih koji nemaju dece. To su parovi gde je muškarac stariji. Žena bude još u relativnoj snazi i voljom za provod, a muškarac se pretvara u starca.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Poznajem nekoliko parova sa preko 10 godina razlike-problemi nastaju u kasnijim godinama čak i kod onih koji nemaju dece. To su parovi gde je muškarac stariji. Žena bude još u relativnoj snazi i voljom za provod, a muškarac se pretvara u starca.

Slicno se desava i zenama....ali ne zbog godina......yes3..

Neke pregrme " Klimaks "..iz zezanja...yes3...a, neke se napate....sorry..yes3.
 
Natrag
Top