Razlicite video postavke u XBMC

Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Postoji mogucnost da se napravi različite video postavke za različite video kategorije u XBMC? Na primer ja bih htjeo da imam jedan set postavki za Live TV i još jedan set za sve ostale video kategorije kao filmovi i tvserije. Da li je ovo moguce
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Koliko znam nema ta opcija. Ali imas u settings opciju da sav sadrzaj koji je 4:3 razapne u 16:9. ostalo nece dirat.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Mozda nisu jos napravili update za 13.0. Vidi na oficijalnom forumu ako neko moze da ti pomogne.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Molim pomoć!Skinuo sam novi xbmc Gotham 13.0 rc1 i u njemu nema xbmc subtitles.Znam da je bilo problema u novijim verzijama,dok u 12.3 titlovi rade super.Kako u 13.0 podesiti titl, ako se neda vraćam se na 12.3

ides pod sistem----->adons---->svi adoni----->subtitle adons------>i od tamo instaliras opensubtitles te podnapisi.net scripte.....za titlovi.net jos nema ali bit ce i za taj servis.....mada ima opensubtitles najvecu baze, barem koliko sam ja primjetio kad trazim titlove.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Hvala na SF-u uvijek netko odgovori.Zašto mi podnapisi.net ne rade ni u jednoj verziji iako sam tamo registriran?
Meni su za filmove najbolji titlovi.net a za ser.opensub.

podnapisi.net lepo rade u xbmc....samo upisi podace u scriptu sa kojim se logujes na oficijelni sajt i mora raditi....
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
ides pod sistem----->adons---->svi adoni----->subtitle adons------>i od tamo instaliras opensubtitles te podnapisi.net scripte.....za titlovi.net jos nema ali bit ce i za taj servis.....mada ima opensubtitles najvecu baze, barem koliko sam ja primjetio kad trazim titlove.....
Pozdrav

Imam problem sa XBMC, tj. Kodijem i Opensubtitles i Podnapisi. Skinuo sam addons kao zip file i instalirao ih, ali mi je kod oba javilo da nesto nije podeseno u addons i uopšte ne funkcionišu. Da li ima neko drugi način da ih instaliram? Titlovi.com rade kako treba.
Hvala
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdrav

Imam problem sa XBMC, tj. Kodijem i Opensubtitles i Podnapisi. Skinuo sam addons kao zip file i instalirao ih, ali mi je kod oba javilo da nesto nije podeseno u addons i uopšte ne funkcionišu. Da li ima neko drugi način da ih instaliram? Titlovi.com rade kako treba.
Hvala
pokusaj instalirati unutar xbmc ili kodi....ne treba ti nikakav zip fajl za to jer su vec unutra napravljeni za instalaciju....
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
A gdje se nalaze? Ja više nemam onu Subtitles opciju kako je bilo ranije u XBMC verzijama, a tada mi je sve super funkcionisalo.
 
Natrag
Top