razdvajanje igrica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
moze li neko da mi objasni kako da igricu koja ima oko 6 GB razdvojim tako da se moze narezati na dva DVD-a,ja sam to radio u WinRAR-u,medjutim mislim da postoji mogucnost da se to uradi i bez pakovanja u WinRAR-u, nego da kad se DVD ubaci u citac pokrece instalaciju a po instaliranju prvog trazi drugi DVD,nadam se da ste me razumeli sta hocu da kazem,da li postoji neki program za to-ja sam pokusao sa HJSplit,medjutim nije mi uspelo....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nemoze u hj splitu. evo ti za pocetak pa jos malo istrazuj . i obavezno se registriraj


Kod:
http://www.cd-2-dvd.com/index.php
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Možeš da ga razdvojih u WinRAR-om on ima opciju da razdvojih datoteku ja sam pokušavao sa HJSplitom i ništa dobro nisam napravio.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Kod:
PC Games - CD/DVD Conversions - FileForums

isto je obavezna registracija
mozes da nadjes skoro sve...u vise varijanti
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
izgleda nekontate stvari ,winrarom kad razdvojite igricu na dva djela dobili se igricu koju morate na hardu opet spajati, pa onda instalirati . kad se razdvaja igrica na oba diska mora imati taj autorun i pripadajuce datoteke da bi pirilikom instalacije sam komp trazio drugi cd-dvd . nemogu ovako napamet al pogledajte malo sajtove na datim adresama pa cete vidjeti.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Svaka igrica se deli na drugi nacin...videce vec na ovim sajtovima..ako bude dovoljno zainteresovan..
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
izgleda nekontate stvari ,winrarom kad razdvojite igricu na dva djela dobili se igricu koju morate na hardu opet spajati, pa onda instalirati . kad se razdvaja igrica na oba diska mora imati taj autorun i pripadajuce datoteke da bi pirilikom instalacije sam komp trazio drugi cd-dvd . nemogu ovako napamet al pogledajte malo sajtove na datim adresama pa cete vidjeti.

upravo to sam mislio,hocu da izbegnem ponovno raspakivanje - spajanje,i hteo bih da napravim bas to da samkomp trazi 2.CD pretrazicu ponetu (maximalno) a ako neko zna neto o tome molio bih za uputstva

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

1) Create 2 Temp folders on your hardrive.

Name one folder: BFBC2_1. This will be the name (Label) of DVD1.
Name the other folder: BFBC2_2. This will be the name (Label) of DVD2.

2) Copy all files from DVD to 'BFBC2_1'.

3) Move all cab files from 'BFBC2_1' to 'BFBC2_2' except:

c1.cab
c2.cab

4) Copy 'Support' folder & 'Autorun.ico' file from 'BFBC2_1' to 'BFBC2_2'.

5) Create 'autorun.inf' in 'BFBC2_2' folder, edit it like below, then save it:

[autorun]
open=0
icon=Autorun.ico

6) Download and extract BFBC2_2xDVD5.7z contents to 'BFBC2_1' folder and run patch.bat.

7) Burn the contents of the temp folder 'BFBC2_1' with the label: BFBC2_1

8) Burn the contents of the temp folder 'BFBC2_2' with the label: BFBC2_2


mislim da je ovo jedan primer medjutim ja ovo ne razumem bas najbolje moze li neko ovo da pojasni????????
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Idi stavku po stavku..ako nesto ne razumes tu je recnik..
Prvo kreiraj dva foldera,vazno je da ih imenujes onako kako je napisano..
Obicno sve tresnes u prvi pa posle premestis,kopiras ili izbrises ono sto ti je receno.
Autorun menjas kako je napisano..
...
Prvih nekoliko puta je nezgodno..posle ide samo....smile3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top