Rapidshare,Cryptload,US Downloader i rad sa njima

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
21
Boki,prilikom restart rutera,u opciji imam restart "with curent settings" ili restart "factory settings".zelim da izvucem skriptu za cryptolader.koju karticu da pritisnem kad udjem u ruter?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki,prilikom restart rutera,u opciji imam restart "with curent settings" ili restart "factory settings".zelim da izvucem skriptu za cryptolader.koju karticu da pritisnem kad udjem u ruter?

Nije mi bas jasno pitanje......Zelis podesiti vec postojeci ipchanger fajl iz setapa.....ili tek zelis napraviti rekonekcioni fajl....ili skriptu za ruter......
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
21
hvala!tako i radim,procito sam od pocetka do kraja,najverovatnije da nisam neki korak odradio kako treba.pokusacu,sve dok uspem.pozZ!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hvala!tako i radim,procito sam od pocetka do kraja,najverovatnije da nisam neki korak odradio kako treba.pokusacu,sve dok uspem.pozZ!

Usput.......ako koristis Vistu ili Windows 7 prvo moras u Control panelu cekirati Talnet jer je u njima po defaultu on ugasen......

  1. Start
  2. Control Panel
  3. Programs And Features
  4. Turn Windows features on or off
  5. obelezi Telnet Client
  6. pritisni OK
Te posto napravis rekonekcionu skriptu obelezi u Jdownloaderu AutoRekonekcioni prozor u gornjem meniju programa........
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
21
Uspeo sam u Jdownloaderu.hvala na ovim informacijama i ovom blogu.Uopste,generalno gledano,ovaj sajt ima jako puno korisnih informacija,i jos jednom hvala sto si osmislio ovaj forum i sproveo ga u delo.pozZ!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Uspeo sam u Jdownloaderu.hvala na ovim informacijama i ovom blogu.Uopste,generalno gledano,ovaj sajt ima jako puno korisnih informacija,i jos jednom hvala sto si osmislio ovaj forum i sproveo ga u delo.pozZ!

Hvala na lepim recima....Jedna ispravka...Kompletan forum je osmislio BataRaka a ja sam samo jedan maleni delic SerbianForum tima koji se bavi odrzavanjem,osavremenjivanjem i ulepsavanjem ovog foruma a sve u cilju pomoci nasim korisnicima.......

Uzivaj i veliki pozzzzz......
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
8
e jedno pitanje u mene je wireles internet , kako cu ja stelnut opcije u crypltoadu , molim pomoc hvala

Dodato posle 37 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Kad god ubacim link pise mi you need rapidpro to download wait 120 sec .... i nemoze .... pomoc molim vas
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
1
Pozdrav svima imam pitanje u vezi Cryptload-a.Kada stavim neki ( film,igru ) za download nakon nekoliko minuta pojavi mi se greska es ist ein fehler aufgetreten zna li ko u cemu je problem i kako d aga rijesim ?
 
Natrag
Top