Rapidshare bez cekanja

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Zdravo,
imam ruter TD-W8901G,i hteo bih da uradim rekonekciju,ali neznam kako.Probao sam preko JDownloader-a,ako stalno pise snimanje ponovnog uspostavljanja veze...Cekao sam dosta dugo,i nista,a mog rutera nema na listi.Da li bi neko mozda mogao da mi nadje ip changer za moj ruter,i da mi kaze da li je uopste mogcua rekonekcija mog rutera.



Unapred hvala na odgovoru
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
4
Problem sa rekonekcijom

Koristim JDowloader 0.9.579 verziju na Window 7. Ranije sam JDowloader koristio na XP platformi i sve je funkcionisalo kako treba.
Na Windows 7 sve on meni lepo odradi dok ne krene sa rekonekcijom. Tad on nece da automatski menja IP adresu. Mejutim kad to ja odradim manuelno (settings-reconnection-change ip) onda nema problema, menja adresu iz svakog pokusaja.
Prepostavljam da sa skriptom nesto nije u redu jer mu ne zadaje restart rutera.
Koristim Aolynk DR814 ADSL 2+ ruter pa ako neko zna foru kako to da namestim bio bi mu veoma zahvalan.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Koristim JDowloader 0.9.579 verziju na Window 7. Ranije sam JDowloader koristio na XP platformi i sve je funkcionisalo kako treba.
Na Windows 7 sve on meni lepo odradi dok ne krene sa rekonekcijom. Tad on nece da automatski menja IP adresu. Mejutim kad to ja odradim manuelno (settings-reconnection-change ip) onda nema problema, menja adresu iz svakog pokusaja.
Prepostavljam da sa skriptom nesto nije u redu jer mu ne zadaje restart rutera.
Koristim Aolynk DR814 ADSL 2+ ruter pa ako neko zna foru kako to da namestim bio bi mu veoma zahvalan.

Po defaultu ti je u Visti i Windows 7 ugasen talnet......

Probaj podesiti.......
Odi u Control Panel a zatim u Programs i nadji Turn Windows features ON or OFF,tamo obelezi Telnet (client i server) i to potvrdi na Ok...

Posle toga ako je skripta dobra mora raditi i menjati IP adresu.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Danas je stojao 4 sata,i sve vreme stoji ovaj prozor:


Na kraju sam ga prekinuo.Da li neko moze da mi pomogne,zasto ne mogu da napravim skriptu za moj ruter?Ili da mi nedje skriptu ip changer za ruter TP-LINK TD-W8901G
I da li uopste moze da se uradi rekonekcija za moj ruter,probao sam da u run ukucam
ipconfig /release
ipconfig /renew
i ip ostaje isti.Pomozite ako mozete



Pozdrav!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kod:
I da li uopste moze da se uradi rekonekcija za moj ruter,probao sam da u run ukucam 
ipconfig /release
ipconfig /renew
i ip ostaje isti.Pomozite ako mozete

Ako je tako.........meni to mirise na staticku......

Vidi koji ti je IP trenutno.......resetuj ruter........i vidi posle dali se promenila ip adresa.....

Skriptu ti moze napraviti i Cryptload i takva funkcionise obicno(u vecini slucaja) u Jdownloaderu.....Vredi pokusati,nista ne gubis....
Kod:
http://209.85.129.132/search?q=cache:VycCC289cR0J:www.cryptload.info/clr/+Cryptload+script&cd=1&hl=sr&ct=clnk&client=firefox-a

Pozzzzzz.........
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Adresa mi je ista vec nekoliko dana(uvece uvek gasim ruter).
11142900.jpg

evo,ako mozete da vidite ovde da li je staticka ili dinamicna.Meni se cini da je staticka(tu pise nesto static,a i adresa se nikada ne menja).Ako je staticka da li postoji nacin da uradim rekonekciju?



Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
8
Boki,mozes li reci koliko traje ucitavanje nove skripte tj.snimanje kod mene iz par puta nikako ne ide.
Ruter je kao iz objasnjenja Huawei SmartAX MT882.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki,mozes li reci koliko traje ucitavanje nove skripte tj.snimanje kod mene iz par puta nikako ne ide.
Ruter je kao iz objasnjenja Huawei SmartAX MT882.


Taj modem/ruter imam ja.......da skratimo postupak.......

Instaliraj TeamViewer i cujemo se sutra da udjem u tvoj racunar i namestim ti.....

Pozzzzz.......
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Kako da vidim koji mi je router imam adsl net i kako da vidim koja mi je ip adresa
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kako da vidim koji mi je router imam adsl net i kako da vidim koja mi je ip adresa

Ip adresa je objasnjena u ovoj temi post 2......
Jednostavno otvori Command Propt prozor i napisi ipconfig......i dobices podatke za ip......

28mflll.jpg


A ruter vidi fizicki (najlakse)na njemu sa strane ili odozdole pise tacna oznaka modema ili rutera ako vec nepise sa prednje strane......
 
Natrag
Top