Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ajde videću šta mogu da uradim za IMDB. Ali sačekaću malo neću da ih gnjavim sada jer rade trenutno na jednoj opciji vrlo bitnoj za njih kako kažu.

Hoće da nameste pre-download epizode serije kad gledaš iz paketa sezona. Recimo gledaš epizodu 1 i Quasar skida prvo tu 1. epizodu a potom i 2. dok gledaš tu prvu, pa kad pustiš 2. pošto već imaš na hdd-u tu epizodu nju samo gledaš dok će Quasar skidati 3. i tako dalje. Tako da će uvek moći da se gleda epizoda bez bufferovanja, ali ovo će samo biti moguće valjda kad se gleda iz paketa sezona, jer se tako može podesiti klijent da skida sve iz foldera. Nije izvodljivo za pojedinačne epizode gde Quasar mora da traži pojedinačno rezultate.

Kad to završe pitaću ih za IMDB.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Taj provajder je prilično pokvaren nažalost i nije mi jasno ni zašto ga je autor Quasara ostavio u Burstu? Dizajn sajta je takav da ne odgovara Burstu, kada i ako HDT promeni dizaj autor Quasara će pokušati ponovo da ga namesti da radi.

Ali probaj da promeniš klijent koji Quasar koristi, probaj sa Deluge 1.3.12 ja taj recimo koristim i nemam problema ni sa jednim provajderom. Možda HDT blokira Quasarov default klijent. Imaš u u mom objašnjenju gore za Quasar gde se nalazi spoof user agent ako ne znaš.;)
Šta god stavio, jednostavno neće, a prije je radio.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
E pa super onda, znači da je moguće :)

Probaće posle da onu Next Up zajebanciju za automatsko puštanje sledeće epizode, nešto kao Netflix, nameste za Quasar da radi.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Šta god stavio, jednostavno neće, a prije je radio.
Najbolje je da pitaš onda na onom sajtu podrške za Quasar Burst. Tamo će ti odgovoriti najpre. Mada sad su baš zauzeti oko ovoga za epizode serija iz jednog foldera pa ćeš možda malo duže sačekati odogovor? Nemam ja taj traker pa ne mogu ništa da uradim. Znao sam da je pokvaren i nisam hteo da se cimam da ga tražim. A znam da je HDT jedan od najboljih trakera uopšteno za sve što je HD. Šteta što ne radi kako treba na Quasaru.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Hoće li neko da mu poklonim HDClub.org nalog da koristi provajder u Quasaru za filmove. Odličan je provajder za filmove i ima ogromnu bazu filmova. Traker ima i serije, ali nažalost format pokazivanja sezona je takav da Quasar Burst ne može da se namesti da funkcioniše.

Meni ne treba pored ovih provajdera koje ja koristim, a nekom može odličan izvor filmova da bude. Nalog je već solidno sređen za momentalno korišćenje jer ima 1,16 TB uploada i 255 GB downloada tako da je to i više nego dovoljno za gledanje filmova, čak i onih većih kojih ruku na srce samo i ima na trakeru.

Ako je neko zainteresovan nek mi javi i ja ću prvom da pošaljem podatke. Potrebno je samo kasnije da unesete u Quasar Burst vaš passkey (i to ću poslati da se ne cimate da tražite) i to je to.:)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Malo sam izletio iz fazona sa qusarom. Čini mi se da nešto nije kako treba, dodati još nekog provajdera ili.....Serije mi nisu bitne.
WqHP6GI.png

VrktCiL.png
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Malo sam izletio iz fazona sa qusarom. Čini mi se da nešto nije kako treba, dodati još nekog provajdera ili.....Serije mi nisu bitne.
WqHP6GI.png

VrktCiL.png
Isti problem sam imao i ja ali sa T411. Probaj drugi provajder. Probaj Rutor, Ruhunt, Idope, Zoogle, Magnetdl, RARBG. Ovo su po meni najbolji javni trackeri.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Meni taj Cpasbien provajder nikad nije hteo da radi. Probao sam ga nekoliko puta i pre sa Magnetizerom i sad preko Bursta i ništa. Mada nije ni velika šteta jer t411 radi i bolji je jedno 10x. Pogotovo za serije, jer ima sve i svašta i to po sezonama.

Meni t411 radi odlično, s tim da hoće nekad kao i Rarbg da ode u timeout, ali više radi nego što ne tako da se svakako isplati da ga imate u provajdere.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Kod mene TL neće više da radi, odnosno radi ali mi daje samo 50mb fajl a film ili serija imaju više, šta napraviti.
 
Natrag
Top