Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Sa kog provajdera ti je to? Ja sinoć nešto testirao i provalio sam da sporije kreće da baferuje provajdere koje idu direktno na magnet a ne torent fajl.

Ajde probaj da li hoće da ti rade ovi provajderi: rarbg, the pirate bay, ruhunt, rutor, btjunkie i zooqle. Ovi provajderi meni kreću buffer za sekundu, dve. Biraj neke bezveze torente ali koji imaju preko 100 seedera, čisto da vidiš da li je do Quasara problem ili do sajta čiji je provajder? Najbolje da uzmeš ove novije sad filmove koji i dalje imaju veliki broj seedera.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Sada kada sam ubacio nove provajdere , quasar se samo restartuju. Posle update bursta ne radi mi dobro quasar . Sada mi je burst 0.3.4
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Zato ja držim i Quasar i Burst i svaki addon automatic update isključen ;) Nikakav problem meni da kad vidim da radi nešto dobro skinem i instliram "peške", preko zip fajla :D Mada je sada i meni ta verzija Bursta, 0.3.4.

Upravu si, koči nešto. Nije da ne radi, ali svi ovi javni provajderi osim Ruhunta i Rutora, se čekaju duže za buffer. Čak i rarbg koči, a do sada nikad nije pravio problema meni kad god sam ga probao.
Probaj da pustiš nešto i kad stane tako na finding pusti ga jedno dva, tri minuta i videćeš da će da krene buffer, ali ne treba toliko da se čeka. Te neke poruke što vidiš nije restart nego treba još nešto da se završi oko Trakta čini mi se i njegove integracije.

Srećom pa privatni meni rade super kao i uvek.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ustvari greška, meni rade i javni savršeno. Sve ove koje sam nabrojao lete kao zmaj + idope takođe. Evo probao sam neke filmove sa prve strane popular movies i odmah kreću buffer. S tim što sam birao torente koji imaju preko 500,600 ili 1000 seedera. Jbg moraš tako sa javnim ako hoćeš da ti leti download. Desi se naravno i da sa malim broje seedera istera dovoljnu brzinu za stream ali takođe ima dosta torenata koji zakucaju tako na finding duže vreme pa tek posle malo krenu sa downloadom i to pitanje kakvim.

Eto zeznuo sam se ne traži torente sa preko 100 seedera nego mnogo više. :D Mada Rutor i Ruhunt kreću odmah i brzo i sa manjim brojem seedera.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Quasar se posle startovanja samo crashed-ujee , inace skinuo sam 0.9.63 i Burst 0.3.4
Uvijem me je zezao Quasar zato sam uvijek koristio Torrenter koji je uvijek perfektno radio :D
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Meni ni jedan addon nkad nije chrash-ovao :D ali ja koristim Kodi samo preko Win. mašine. Ja sam sa Torrenterom imao drugih problema, kad krene video non stop bufferuje, posle 30-ak sekundi normalnog rada on krene da "štuca" isto tako i YATP.

Inače iznajmio sam Real Debrid na 15 dana da vidim kako radi. Uporediću ga sa Quasarom pa ću da zakačim ovde neke video-e i trudiću se da budu što kraći ;)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5
I meni je crashov-ao Quasar u poslednje vreme non stop dok nisam usao u task manager i video da je aktivan plugin, cak i posle gasenja Kodi. Vi, kojima imate problema sa ovim pluginom, probajte da ga ugasite iz task managera pa pokrenite ponovo Kodi.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
E da, to obavezno. Kad se isključi Kodi na silu, npr ja kad isprobavam nešto pa često menjam Kodi u fullscreen i windowed mode, Kodi hoće da zablokira i da zaglupi i onda moraš da ga isključiš na silu. Tada se Quasar ne gasi sam kao i Kodi već moraš u task manageru u procese da ga nađeš i ugasiš. Inače neće moći da pokrene daemon onaj njegov i krenuće da brlja. Quasar se gasi automastki kao i Kodi samo kad ugasite Kodi na exit i on lepo izađe.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5
Tako je, kod mene se desavalo to isto, dok nisam nasao resenje. Za sada je sve ok i radi bez greske. Da li nekome radi rutracker searcher na torrenter-u?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Možda sajt ne radi kako treba, zna on da koči ida zaglupi ponekad, mislim na Rutracker.
 
Natrag
Top