Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
kako najbolje da odrzavam ratio u partisu, malo mi je komplikovan slabo se snalazim
Njabolje je da skidaš free leech stvari za početak. To kad skidaš ne ide ti download samo upload. A na Partisu ih ima dosta (to je ono kad pored torenta piše free) :) To što skineš ostavi na seedu koliko možeš, moja preporuka oko nedelju dana i naći će se neko da skida to od tebe.

Mada je teško sa našim kućnim uploadom realno. Mnogo je slab i oni koji imaju jači od tebe uvek imaju prednost jer će se peerovi kačiti kod njih i skidati, da ne pominjem ako naletiš na neki torent koji u seedere ima nekog sa seedboxom ili više njih.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
ej jos jedno pitanje
ima li opcija u torrenter addonu, da skidam sa partis.si preko magneta i da se nastavi uploudovati kada odgledam kao u quasar addonu?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ima ta opcija u Torrenteru, samo moje iskustvo je da nekad hoće da radi kako treba a nekad ne. Meni je Torrenter zbog toga bio rizičan pa sam se vratio na Quasar a u međuvremenu je Quasar i krenuo da pušta torente sa privatnih trakera i onda nisam ima razlog više da ga menjam i isprobavam druge addone.

Probaj Torrenter tako sa Partisom pa vidi, ako hoće da ti radi ostavi. Samo opet i preko njega moraš prvo da skineš torent fajl sa Partisa pa onda da ga ubacuješ u Torrneter i da ga pustiš. Ne znam, meni je sve to cimanje, ja preferiram ovo direktno iz Kodi biblioteke klik, provajderi pretraže i pokažu šta je dostupno, još jedan klik i gledaš :D
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
gde da nastim za torrenter da mi siduje torrent posle gledanja
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ja mislim da bi on sam trebao da ti prebaci na seed posle gledanja. Izbrisao sam Torrneter još pre Nove godine pa ne znam napamet, ali čini mi se da sam treba da prebaci. Ti probaj prvo sa javnim torentima da li hoće? Torente koji su ti na seedu gledaš u download torrent delu Torrentere, ili tako nešto se zove. Ako je tamo onda se samo prebaci na privatne. Ja sam tako.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Zbog čestih grešaka i nepravilnosti Quasara u kombinaciji sa provajderima autor Quasara je odlučio da uzme stvar u svoje ruke i da napravi dodatak u vidu Quasar Burst-a. To je jedan multi-provajder koji je napravljen samo za Quasar i koji može raditi samo preko njega.
Instalacija je jednostavna, preko zip fajla kao i ostali addoni. Posle instalacije uđite u podešavanje Burst-a i izaberite provajdere koje želite. Ovo ovako sve skupljeno u jednom malo podseća sada na Exodus i biranje njegovih izvora :D
Obavezno je ili brisanje ili makar onemogućavanje (disable) onog Magnetic Quasar connector-a ko ima. Mislio sam da ovi uobičajeni provajderi smetaju ali ne, oni mogu da ostanu u slučaju da ih koristite sa nekim drugim addonom tipa YATP ili Torrenter.

Napomena: ovo je još u nekim testnim fazama, tako da biće još poboljšanja i dodatnih opcija. Recimo Rutor provajder trenutno ne daje linkove za serije jer treba da se namesti da daje sezone a ne pojedinačne epizode itd.

Evo linka pa probajte, dajte ustiske, sugestije, greške, pohvale.. :)

Kod:
http://www80.zippyshare.com/v/tXswROvg/file.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Izašao update za Quasar Burst, 0.2.5

U novoj verziji Rutor i Idope sada traže sezone, umesto pojedinačnih epizoda. Kao i TVTorrents.ro ali za njega je potrebno imati nalog na trakeru jer je privatni.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Ja nabavio Filelist.ro Nisam jos probao Burst .Je li bolji Burst ili da idem preko magnetizer? Moze li se burst koristiti preko Exodusa jer sam ga tamo ubacio svoj IMDB nalog.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Vrh, dopašće ti se Filelist 100%. ;)

Burst je bolji od Magnetizera za Quasar addon, jer je Magnetizer znao često da brlja pa su se ljudi žalili na Quasar a nije bilo do njega. Burst je prevashodno napravljen jer je autoru Quasara dojadilo da ispravlja greške Magnetzera. Takođe Burst instaliraš i u opcijama tamo izabereš koji hoćeš provajder, nema da instaliraš svaki pojedinačno. Baš nešto slično kao kad biraš u Exodusu source-ove. Mada ako hoćeš da koristiš Exodus addon za liste filmova i serija onda je Magnetizer za tebe. Burst je napravljen samo za Quasar. Quasar ima Trakt podršku i može da se ubaci user i pass ko ima i umesto IMDB-a koristi TheMovieDB, takođe ko ima API za njega može da ubaci. Mada još uvek ne znaš čemu to jer posteri, informacije, ocene sve što ima na TheMovieDB ima na Quasaru i bez tog API-ja.
 
Natrag
Top