Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Ja imam partis acc dali ga ja mogu dodati u listu od provajdera da ga koristim?
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
https://www.torrentleech.org
Platis 79 eura godisnje i miran si , sve imas u fulu
ili zakupis seedbox na mjesec dana i nabijes uploud od 2 TB i miran si godinu dana to te kosta oko 20 eura
Sta je to za slovenca :D
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma Bogami Torrentleech ti je težak i sa seedboxom da napraviš upload :D Ali svakako je lakše tako nego sa kućnom konekcijom gde nikako ne može pa čak i da su nam brzine 40/40 a ne 40/2 :D.

Ali zato imate Filelist (al jbg treba pozivnica) koji je 10x lakši za održavanje od Torrentleecha bez ikakvog preterivanja a ima sve i svašta na njemu.

A iskreno i ovaj Rutor je Bogovski jer iako je javni traker brzine su nenormalno dobre. Izgleda da on vuče seedere sa svih ovih ruskih boljih trakera kao što su Rutracker, NNMClub, TFile itd. i onda ima i veliki broj seedera i brzine dowloada su super brze. Ruhunt je isto tako mada čini mi se da nema toliko sadržaja u poslednje vreme kao Rutor, mada možda i grešim ne znam. Ruhunt radi na magnete a ja pošto sam isključio DHT opciju u Quasaru zbog privatnih provajdera ne može više da mi radi pa sam ga i izbrisao.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Sta je DHT? Ma moze se na torrentleech nabiti uploud sa seedbox-om samo treba skinuti dobre torrente. Moracu nabaviti Filelist da vidim kakav je.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
DHT - http://www.bittorrent.org/beps/bep_0005.html

Ukratko to se preporučuje da se isključi u torent klijentu (pa tako onda i u Quasaru) kad koristite javne trakere. Danas većina privatnih trakera drži torente sa private flag dodatkom pa on sam čim uđe u torent klijent automatski isključi DHT, ali za svaki slučaj preporučuje se da bude DHT isključen da ne bi posle bilo problema na trakeru.

Muller problem sa Partisom je njihova dozvola stranim ISP-ovima. Ja sam dao dvojici developera Partis acc da probaju da naprave provajder za njega i nisu mogli da uđu na sajt. Partis dozvoljava izgleda samo ex-yu zemljama pristup sajtu. Da recimo neko iz Slovenije ili Srbije ili Hrvatske krene da pravi provajdere imali bi za Partis.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
kako najbolje da odrzavam ratio u partisu, malo mi je komplikovan slabo se snalazim
 
Natrag
Top