Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Python zajednica ???

Diskusija u 'Programiranje' započeta od Leech909, 06.08.2016.

1. Leech909

Leech909

Zahvala:
    79
    Pol:
    Muški
    Toooo care . Svidja mi se ovaj sajt "programiz.com" dobar je za vezbanje. Imam vec jednu knjigu "Python u racunarskom inzenjerstvu"obuhvaceno je skoro sve , tako da mislim da ce mi biti dosta za pocetak.
    Imam isto veliku zelju da naucim kriptografiju , to me nekako oduvek zanimalo , prelistao sam nesto po netu na brzaka ali koliko sam skapirao nije bas lako , sta ti mislis ?
    Za sada necu , da se ne bi pogubio u svemu ovom , trenutno se drzim samo python-a :)

2. kobayashi

kobayashi Član

Zahvala:
    55
    Pa, vidiš, kriptografija ti je uglavnom matematika, pa ako si dobar sa matematikom (posebno kompjuterskom algebrom), onda napred. Ali, ako ti to ne ide, mani se toga, jedino ima smisla da se informišeš o vrlinama i manama pojedinih metoda enkripcije i kako se implementiraju.

Leech909 se ovo sviđa.
  3. Leech909

Leech909

Zahvala:
    79
    Pol:
    Muški
    Okk burazeru , hvala ti na svemu. Pozdrav

4. milorad031

milorad031 Član

Zahvala:
    241
    Ako moze mala pomoc .....negde u ovim tutorijalima sam nasao mnogo primera na srpskom....al sad ne mogu da ih nadjem.....

Poslednja izmena: 11.08.2016
  5. kobayashi

kobayashi Član

Zahvala:
    55
  6. AppleX

AppleX Član

Zahvala:
    14
    Ooo i ja volim Python :)Ovaj lik je ceo kanal posvetio Pythonu:
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Jezik sa ekstra dokumentacijom i ima biblioteke skoro za sve, bukvalno. Msm, pogle spisak :eek:

7. Leech909

Leech909

Zahvala:
    79
    Pol:
    Muški
    da daa , znam za "sentdex-a" lik neke stvari objasnjava perfektno.
    A o dokumentaciji nema sta da se prica , za mene licno pyhon je jebeno mocan jezik ali jebenooo.
    Samo je velika steta sto je kod nas skoro pa nepoznat da tako kazem , ljudi se opredeljuju za javu , c,c++ sto su po meni slozeniji jezici pogotovo za pocetnike.
    Malo me plasi cinjenica da sam python poceo da volim vise od svoje devojke , ali ko zna zasto je to dobro haha :D

Bazlik se ovo sviđa.

Preporučite stranicu