Prsneš! ..... I? Šta onda .... ?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Istreseš se ... Izbaciš iz sebe negativnu energiju ... Možda povrediš nekoga, možda ne ... To ne znaš .... I šta onda? Da li ti je lakše? Da li si skinuo teret sa duše?

Još je gore .... Pomisliš, da li bi bolje bilo da se nije ni desilo a onda se opet zapitaš šta bi bilo kad bi bilo i sve tako u krug ... Ludiš, boriš se sa sobom ....


Prsneš! ..... I? Šta onda .... ?
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ništa! Onda cool-iraš... Skuvaš kafu... Zapališ pljugu... Ma,cool-iraš,bre! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Brate...
Problem je što ima minimalista koji samo žele slobodu.
Ali su uvek pritisnuti sa svih strana i to ne svojom voljom.
I naravno da dolazi do pucanja.
Neki ljudi izgube kompas pa se istresu na ljudima koji nisu ni krivi ni dužni a imaju isti ili gori život nego on.
Suština je da mnogi od nas jednostavno žive ili su neposredno okruženi negativnim ljudima pa i oni sami postaju takvi.
Moglo bi ovde da se kaže još mnogo toga ali ću ovde da se zaustavim. I ovo je dosta.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Koliko daleko može da ide osoba sa povređivanjem? Koliko daleko može da ide neko ko želi da sve izbaci iz sebe .... Zašto svako sranje mora da te pogodi, kao da imaš iscrtanu metu na sebi .... Život je ludnica ... Samo još da obučem prikladnu košulju ....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Bla bla... prsneš i šta onda? Ništa.
To je za ljude. I to je bolje nego da budeš obična, prava linija bez uspona i pada... otupela i dosadna. Prsneš - i super. Prosvetliš se. Šta porušiš gradiš ponovo i to je sve... život valjda :)
A što, jesi prsnuo? :bomb:
 
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
Piiih .. bre.. Previse ste emotivni.. : D
Kontam da ste zaljubljeni :lol:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mnogo ti imas slabe zivce, prsne uvek na 2 meseca. Zasto malo ne setas, sredis misli.. preseces sta zelis a sta ne zelis. Moraces da naucis da neke stvari gledas drugacije i to drugim ocima. Jednostavno da odstranis emocije. Ako nastavis ovim tempom, pucanje ima da bude sve cesce i cesce da ces na kraju zavrsiti kod psihijatra koji ce da te nabifla lekovima ko punjenu curku i bices u jos gorem stanju.

Ovakve stvari se resavaju sa onom istom osobom koja je unela tenziju,pritisak u tvoj mozak. U nekim slucajevima smo i mi sami krivi za to. Mozda je greska u tebi a ne u nekom drugom.

Mi smo sami krojaci svoje srece i svog zivota.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ljubopitljiva, nisam ja mislio na sebe .... Tema je tema - moj život sasvim sigurno neću da izložim ovde a pogotovu ne na ovakav način.

Mislim da je vreme da staneš sa nagađanjima.
 
Natrag
Top