Pronaci lozinku

M24

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
54
Imam problem taj sto kad skinem nesto sa rapida,i kad treba da raspakujem fajl,trazi mi da ukucam lozinku.Sto znaci da ne mogu da pristupim tome.
Stvarno ne znam kako da otvorim,. Da li ima ko ideju?
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Imam problem taj sto kad skinem nesto sa rapida,i kad treba da raspakujem fajl,trazi mi da ukucam lozinku.Sto znaci da ne mogu da pristupim tome.
Stvarno ne znam kako da otvorim,. Da li ima ko ideju?
u vecini slucajeva sifra za raspakivanje stoji iznad ili ispod tih fajlova koje obelezis za skidanje a ako nema obratis se PP istom koji je postavio te fajlove ili pogledas ovde Kako pronaci rar pass na forumu.Pozzz
 

M24

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
54
Nije mi uspelo.Ne znam sta da radim.Kada ukucaam onako kao sto si mi preporucio,..nemoze da se otvori ta stranica jer kaze da ne postoji.Da li postoji neki drugi nacin.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Vidi,postoje i neki programi (imas ovde na forumu) za pronalazenje lozinke ali nije preporucljivo jer konacan ishod moze dugo potrajati(mozda i par dana) u zavisnosti kako je lozinka unesena(kombinacijama reci,slova,simbola,brojeva...)i brzine tvog racunara.Sad sam proveravao metodu iz tutorijala sto sam ti postavio i kod mene radi,sto znaci mozda nisi dobro isao redosledom ili je lozinka bas zeznuta.Iz fajla koji skidas uzmi i obelezi(copy) samo onih desetak brojeva sto su zajedno a ne kompletan sadrzaj pa otvori pocetnu stranicu googla i klasicno "paste".Otvorice ti stranice sa tim sadrzajem pa otvaraj ih redom i u 90% slucajeva tu se nalazi lozinka za te fajlove.Sve ovo je objasnjeno u ovim tutorijalima.Pokusavaj i videces da je resenje lako,pozzzz
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Nije mi uspelo.Ne znam sta da radim.Kada ukucaam onako kao sto si mi preporucio,..nemoze da se otvori ta stranica jer kaze da ne postoji.Da li postoji neki drugi nacin.

Onda jednostavno posalji meni pp ovde na forumu, pa cu ti ja pronaci pass ako je to moguce, uvek sam izasao u susret sto se tice pomoci pa cu i tebi, do sada koliko god sam trazio pass uvek ga pronasao. Znaci samo rokni pp i ostavi mi link od stranice odakle si skidao ... ali mi posalji link koji si skidao ... ;)
 

M24

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
54
Postoji li ikako mogucnost izbrisati taj pass.Ovo stvarno ne moze,..Ne znam sta vise da pokusam...Probala sam sa nekim Cracker Unlock,..nista,ne znam,..Ima li ko ideju?
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
3
Brate pokušaj na ova način ;

kada nesto skineš obično je to sa nastavcima 01 02 ili 1 2 npr ili piše part 1 part 2

prekopiraš link bez tih stvari i unesi ga u svoj pretraživač i vidjet ćeš ko
nudi taj link malo pretraži i tu ćeš sigurno naći password za extract arhiva


l.p
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Ajde postavi ovde jedan link pa nadjemo pass,da se ne mucis vise
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Problem je u tome sto sam vec probao, ali mi ne izbacuje link ko da ne postoji...

mozda je do mene a mozda je stvarno tako ... ;)
 
Natrag
Top