Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

programi za pvc i alu stolariju

Diskusija u 'Zahtevi za Programe' započeta od jedan11, 27.06.2010.

1. jedan11

jedan11 Član

Zahvala:
    0
    trebaju mi programi za izradu pvc i aluminijumske stolarije.
    Svojstva programa su izracunavanje krojnih mera prozora, utrosak materijala i cena proizvoda.
    Ako neko zna gde mogu naci te programe a da su besplatni neka mi javi privatnom porukom ili postavi u programima.
    Ja znam za neke programe ali ih nema nigde da se skinu.
    To su:
    RA
    Genal Exal

2. lale

lale Član

Zahvala:
    1
    hmm besplatne ces tesko naci ako je za kucnu upotrebu mozda ti ja mogu nesto srediti crackovano al to ni slucajno da koristis u nekoj firmi ....

3. jedan11

jedan11 Član

Zahvala:
    0
    treba mi samo za kucnu upotrebu. pripremam se za posao koji zahteva znanje rada sa takvim programima. nemoraju biti kompletni, samo da mogu uvezbati sustinu rada. inace sa proizvodnjom stolarije nemam problema jer se time bavim vec duze vreme oko 10 godina pa cu lakse savladati obracun i sve sto program bude zahtevao jer poznajem profile i okove i sve sto ide uz to.

4. lale

lale Član

Zahvala:
    1
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    eo ovo je nabrzinu sto sam nasao ... nezz da su crackovani ... :D
    ugl pokusaj nesto ...

5. Em The Great

Em The Great Član

Zahvala:
    0
    Ovaj prvi imao sam prilike da isprobam, najkraće rečeno - skromno sorry da ne upotrebim neku drugu reč. Što se tiče ovog drugog fajla probao sam da instaliram ali sam prekinuo pošto mi je antivirus skrenuo pažnju da je fajl zaražen Trojan horse Agent3.EJ virusom

6. Pvc Pro Mont

Pvc Pro Mont Član

Zahvala:
    0
    Evo ja isto jurim tako nešto, ovaj cutmaster2d je za ploče tj za sečenje iverice po meri koliko sam shvatio i nije za alu i pvc stolariju... Prvi nisam ni pronašao šta je.

Preporučite stranicu