Program za snimanje ekrana..pomoc opet?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Uf probao sam sve i svasta ako moze pomoc prvo oko programa za snimanje ekrana...KOJI PROGRAM?Drugo zanima me podesavanja za taj program...da recimo ne secka tokom snimanja recimo fudbala,kako da podesim da izlazni video da bude sto manji..desavalo mi se da snimim minut a da bude izlazni video 0d 150 do 300mb i vise..ako ima neko volje i vremena da mi pojasni to malo?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nisam siguran sta ti treba za koji ekran,od tv-a ili monitora,ali evo adrese gde mozes pronaci sta ti tacno treba:
Kod:
https://www.google.com/?gws_rd=cr&ei=pMqtUpvsOceltAbemoHACw#q=program+za+snimanje+ekrana+sa+zvukom
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
40
BB FlashBack Express. Guglaj, izgubio sam link. Odskora je besplatan, imaš razne opcije, od exportovanja u FLV, preko direktnog uploadovanja na Youtube, do editovanja samog snimka. Kad ga upališ, na taskbaru će da ti se pojavi mala žuto-zelena ikonica na kojoj piše LogSys ili nešto tako, ali to isključi, kod mene sam primetio da dosta baguje kad je tu, a kad se isključi, ništa loše se ne dešava. Moraćeš malo da se smaraš sa raznim mailovima i registracijama, ali je sve bezbedno i potpuno besplatno. A što se tiče veličine, jeste velika, ali tako je sa kojim god da probaš. 2 sata sa ovim, na primer, "jedu" oko 1GB memorije, ali za jednu utakmicu ćeš imati dovoljno ako si kupio komp u poslednjih 5 godina. ;)

Pozz
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Mirilis Action , imas trial verziju , odlican program
Kod:
http://mirillis.com/en/downloads/downloads.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Buraz bez ljutnje ali pre nego sto postas nesto prvo pogledaj datum objavljivanja teme i zadnji odgovor , stvarno nije potrebno dizati teme od prosle godine , nisam ni ja ovde neki faktor ali to me opasno nervira , svaki forum ima svoja pravila koja nisu tu bzvz postavljena , ne znam , mozda i gresim ali mislim da se neke teme trebaju cesce zakljucavati. Ja se izvinjavam al jbg , riba me ostavila a prodavnice zatvorene :D
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
hehehe, nemoj da se nerviraš....ako možemo imati 32 teme otvorene sa naslovom "pitanje" onda neka dižu i stare teme :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
21
Odličan program besplatan O cam.Imaš vrlo malo podešavanja:tease:
 
Učlanjen(a)
21.07.2017
Poruka
1
And have a best recommendation for you, try Mirillis Action. A free software for screen recording. If you do not know how to download and install Mirillis Action so just visit downloadwab
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top