Program za citanje titlova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
8
Evo neki dan sam kupio tv Sony kdl-32ex402. Super dobar tv. Medjutim, ne cita mi titlove kada
stavim (preko usb ili tvrdog vanjskog diska) film koji sam ja preuzeo i nalijepio titl.

Imali neko rjesenje.

Hvala unaprijed
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako si naljepio titl u film, nema sanse da nemoze da procita. jer se titl zaljepi u sliku i to vise nista nebrise. ti si samo skinuo film i titl i ubacio u isti folder (bar tako mislim).
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
8
ako si naljepio titl u film, nema sanse da nemoze da procita. jer se titl zaljepi u sliku i to vise nista nebrise. ti si samo skinuo film i titl i ubacio u isti folder (bar tako mislim).

Jeste, ja sam samo ubacio u isti folder film i titl. Ako sam te razumoi titl treba zalijepiti u film. Budi dobar i kazi kako to da uradim.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
vidi imas jedan mali programcic ( ja ga koristim ) allok video joiner. kad skines film i titl prvo u pleyeru pogledaj dali pase tj da ne zuri ili ne kasni.
ako se to desi onda ga podesi u subtitle wokshopu ili time adjusteru, da bude 100 % kako treba. onda otvoris allok i ubacis film u njega pa desni klik na fajl i u padajucem meniju imas subtitle,kad kliknes otvori ti se prozorcic i tu nadjes svoj titl pa ubacis. i onda pokrenes allko . za destak minuta imas naljepljen prevod u film. a druga varijanta ( isprobaj ) da ti mora biti isti naziv filma i titla . tako ubacis u folder i mora da ga ocita.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
8
Ona prva varijanta da se zalijepi preko Allok video joiner je dobra i na tv-u film ide sa titlom.
Medutim, sada mi se pojavio problem da ne mogu naci Allok video joiner 100% free, nego samo verzije
gdje konvertira 50% ili da kupim program.
Budu jaran, pa mi kazi gdje da skinem 100% free ili mi pak posalji svoj program.
Ako treba e-mail javi na pp pa cu poslati.
Hvala.
Pozdrav,
Dino
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
8
Pozdrav,
Ja poruku primio, pokusao da instaliram, ali nisam uspio. Kaze, samo 50% ili kupi.
Vjerovatno je do mene, ali ja koliko znam, znam.
Ako moze mala pomoc.
Hvala,
Dino
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad raspakujes iz rara dobices folder u kome imas jednu ikonu setup .exe i nju pokrenes dvoklikom. ides next, next, next . kad dodje zadnji prozor gdje imas dugme finish skini onu kvacicu sa launch. e kad si instalirao nepokreces program nego opet ides u folder i tu imas stavku crack. dvoklik na nju i iskocice ti prozor kao za instalaciju . opet dvoklik do finisha. i to je to. mora da radi. jer sam ga i ja instalirao na taj nacin. nisi dobro krekovao ili nisi nikako , tu je problem .
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
8
EUREKA! Uradio sve kako si rekao, i to je bilo to. Nije do kraja islo automatski, ali u jednom od programa
nasao sam sifre.
A tebi hvala i vidim da si tu 24/24 i 7/7
Pozdrav,
Dino
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top