Program za Backing Tracks

Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Cao Svima.
Potreban mi je program za mixovanje ali ne obicno mixovanje vec da taj program nudi ubacivanje jako realnih bubnjeba, i instrumentata, tako da mogu da izbacim neku melodiju iz neke pesme i uredim muziku onako kako meni odgovara
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Probaj ovaj za pocetak
Kod:
http://filehippo.com/download_virtualdj/
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
kako sa tim programima mogu izbaciti muziku iz pesme potpuno?
kako da ne sa virtual dj cuje se muzika a glas bude promenjen ako se utisa muzika
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Veruj mi da ne znam, mozda bih i naso, ali si ti u prvom postu naveo da ti treba program za mixovanje pa da zvuk bubnjeva zaseni zvuk muzike. Ovo o cemu ti pricas promena glasa i slicno postize se sa programima u stilu Karaoke efekta. Sama extrakcija posebne melodije je verovatno moguca nekim naprednim programom sa filtriranjem opsega zvukova po frekfenciji.

Tesko da ce ovo da uspemo i ti i ja, a mozda i ovaj kolega odozgo, jer nesto sumnjam u nase muzicke sposobnosti koje ne rastu preko noci. Iskreno se nadam da ce da vaskrsne neki dzubox muzicar i na kolencetu te obuci. Ti dodji ponovo za mesec dana da vidis kako napreduje situacija, a do tada klavir u ruke. Takodje treba da znas da su ti muzicari izuzetno kosmati ljudi :D

Ej, slusaj, ako je to neka muzika iz filma, ima na youtube fanovi koji extraktuju melodije, ja sam naso par kul ritmova iz filmova i serija, pa moze da pogledas, samo upisi originalni naziv ostvarenja ...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
kako sa tim programima mogu izbaciti muziku iz pesme potpuno?
kako da ne sa virtual dj cuje se muzika a glas bude promenjen ako se utisa muzika

Nije dovoljno samo tražiti program sa kojim ćeš to da odradiš. Treba znati to uraditi a oba ova programa posjeduju mali milion mogućnosti pa između ostalog i ono što tebi treba. Mi smo ti predložili dva vrhunska programa sa kojima to možeš da završiš ali ti ne možemo reći kako da sa dva klika to uradiš. Na yt postoji na stotine klipova sa raznim uputstvima.



Ovi klipovi su samo poveznica za yt.
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Hvala. Znam sta mi treba, i to je prekrasno kada covek tacno zna sta mu treba :D jedna daska u glavu hehe

Treba mi takav progam koji kombinuje midi fajlove, na kraju ih moze prebaciti da zvuci kao mp3 zvuk.

Imam fl studio otvorim midi pa onda obelazim instrument iz neke pesme koje hocu da snimim, otvorim gold vawe i snimim taj instrument, onda otvorim drugi midi fajl u fl studio i obelazim drugi instrument samo da se cuje i snimim taj instrument isto, a potom copy paste u gold vave i eto, iz kombinujem melodije iz jedne pesme i iz druge pesme zajedno.
Jeste da je prekomplikovano i presporo da se snima al jbg
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Kako da kombinujem midi fajlove i menjam im instrumente? potom onda da ih sacuvam u mp3 realni zvuk?
ali da ne bude fl studio, reason i drugi komplikovani programi
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
To sto ti hoces brate radi se na vise kanala, dakle svaki instrument na svaki kanal, pa posle exportuj kanale kako god ti odgovara, stereo melodiju ponaosob sa dva instrumenta.
MidiEditor je bas za to, odnosno da uredjujes midi datoteke
 
Natrag
Top