prodala nevinost za 36000 dolara

Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
Prodala nevinost za 36 hiljada dolara
21exj5h.jpg



Prodaja nevinosti preko internta je trend koji je zahvatio devojke širom planete, a poslednja za koju se zna da će prvo seksualno iskustvo imati za novac je jedna Novozelanđanka.

19-godišnja studentkinja je svoju nevinost ponudila pod nadimkom Unigirl na aukcijskoj stranici ineed.co.nz, opisavši sebe kao atraktivnu i zdravu devojku. Od oko 30 hiljada ljudi koji su videli njen oglas, oko 1200 joj je iznelo konkretnu ponudu, a odlučila se za onog koji je spreman da plati 36 hiljada dolara.

„Prihvatila sam ponudu od 36.100 dolara, što je mnogo više od onoga što sam očekivala da će mi neko ponuditi,“ rekla je devojka koja će novac iskoristiti za školovanje.

Vlasnik aukcijske stranice Ros Mekenzi rekao je da je bio ovlašćen da potvrdi transakciju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pametna devojka. Za par hiljada dolara posle može uraditi operaciju "vraćanja himena" (ili kako se to već zove), i za par meseci opet dati isti oglas! Ovce su za šišanje...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Paradizo...kako ti nije jasno....pa skupljala je pare malo za srednju skolu i za svaki slucaj za fakultet....:monkey:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Meni je ovo strašno. Kao i prostitucija. Pa nisu ljudi roba da se prodaju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Pa sta ima veze,u Srbiji ni za bubreg ne mozes toliko da dobijes;)
 
Natrag
Top