Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

PROČITATI OBAVEZNO!!!!!!!!

Diskusija u 'Torrent' započeta od Torrent Maniak, 14.04.2016.

1. Torrent Maniak

Torrent Maniak Ja sam opasni čika....... Moderator

Zahvala:
    34.847
    Pol:
    Muški
    nijedan film,muzika,ili već šta smo seedovali,nisu nam na hard i externim diskovima,formatizovali smo ih,pošto smo iste ili poslali drugarima u Kanadi,ili narezali,što znači da kad išta postavimo ja,Maja ili Kaća,ne odgovaramo za dalje sidovanje,e sad,ako je mrtav torrent tražite ih od drugara koji su ijh skinuli,to jest od onih koji su ze zahvalili,pozdrav veliki.........

Hvala kolegi na lepo sročenom tekstu,od srca,Bane

Poslednja izmena od urednika: 15.04.2016
  2. miki 568

miki 568

Zahvala:
    7
    Pol:
    Muški
    pozz dosao sam na ideju da otvorim ovu temu jer je juce u privrednoj komori srbije predstavljena platforma netfilm.tv gdje ce biti okaceni sva domaca produkcija filmova od 40 - ih godina 20 vekas do danas. Izgleda da ce se placati za obicne korisnike 199 dinara nedeljno do 499 dinara mesecno, kako se ko registruje ili msm posle sedam dana od aktivacije naloga na tom sajtu Ipak, postoji mogucnost da platforma ostane besplatna zahvaljujuci oglasivacima koji bi pokrivali troskove. Ovde sam zapoceo temu jer je Zika Jaksic, direktor Srpske antipiratske agencije rekao juce da ce se kako budu na platformi kaceni filmovi, ti filmovi koji su okaceni na youtube, dailymotion i torrentima biti automatski izbrisani zbog piraterije i krsenja autorskih prava eto da znate kad budu poceli da nestaju filmovi da je zbog toga. pozzz

radja71 i katamaniak se ovo sviđa.

Preporučite stranicu