Problemi sa matičnom pločom ecs elitegrup 945pt-a2/1333 v. 1.1

Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
1
Prije nekoliko dana prilikom pokretanja računala sa matičnom pločom ecs elitegrup 945pt-a2/1333 v. 1.1 računalo prozove periferiju (ram, rom, hard disk i dr.) i zatraži setiranje biosa (pritisni tipku f2 ili del) i tu stane.
Pri pokušaju setiranja utvrdio sam da računalo ne prepoznaje niti tastaturu niti miša.
Pokušao sam sa usb tastaturom i mišem , resetiranjem biosa (skidanje baterije, spajanje kratkospojnika - cls cmos) ali ništa.
Pokušavao sam sa odspajanjem periferije i ništa.
Molim za pomoć !
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Prije nekoliko dana prilikom pokretanja računala sa matičnom pločom ecs elitegrup 945pt-a2/1333 v. 1.1 računalo prozove periferiju (ram, rom, hard disk i dr.) i zatraži setiranje biosa (pritisni tipku f2 ili del) i tu stane.
Pri pokušaju setiranja utvrdio sam da računalo ne prepoznaje niti tastaturu niti miša.
Pokušao sam sa usb tastaturom i mišem , resetiranjem biosa (skidanje baterije, spajanje kratkospojnika - cls cmos) ali ništa.
Pokušavao sam sa odspajanjem periferije i ništa.
Molim za pomoć !
A da nisi flešovao BIOS pa brikovao malo? Ako ideš u Trst, imaš u viale "XX Settembre" 53 radnju gde jedan brka čini čuda od hardware-a. Gianfranco Toscano se zove. Sve ostalo bi bila nagađanja. Pozdrav za Istru!
P.S. ECS su inače malo specifične ploče, da ne kažem problematične.
 
Natrag
Top