problemi sa frre downloa

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Vec duze vreme svi znamo da je preko dana lutrija skinuti nesto sa Rapidshare
kao free korisnik.Cak sam primetio da je i Hotfile uveo tu restrikciju.Sta nam preostaje,da ustajemo sabajle i skidamo nesto jer i downloaderi vise ne pomazu=cekaju slobodan port po 1,2 a nekad i vise sati da bi otpoceli download.Nisam upoznat sa stavljanjem linkova na druge sajtove jer vidim da dosta svetskih foruma plako izbegava rapidhare.Ne bi me cudilo da jednog dana potpuno ukinu free downloadMislim da nije na odmet razmisliti o ovom predlogu
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
To je vama umjetnost skinut sa rs jednosavno samo promjenite vrijeme downloada.
Ima downloadera koji odbrojavaju i sami sve rade prije nego odete u skolu ili na posao upalite kompjuter pokrenite program i pustite download kada dođete doma skinut ce vam sve sto ste izabrali (pretpostavka je da skidate film recimo od 7 dijelova) .
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Vec duze vreme svi znamo da je preko dana lutrija skinuti nesto sa Rapidshare
kao free korisnik.Cak sam primetio da je i Hotfile uveo tu restrikciju.Sta nam preostaje,da ustajemo sabajle i skidamo nesto jer i downloaderi vise ne pomazu=cekaju slobodan port po 1,2 a nekad i vise sati da bi otpoceli download.Nisam upoznat sa stavljanjem linkova na druge sajtove jer vidim da dosta svetskih foruma plako izbegava rapidhare.Ne bi me cudilo da jednog dana potpuno ukinu free downloadMislim da nije na odmet razmisliti o ovom predlogu

postoje razni programi i razni sajtovi za skidanje. a svega toga ima ovde kod nas na forumu ... znaci nije samo RS zastupljen ....
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
ne znam koji downloader moze da prevari rapidshare sem da promeni IP adresu.Da li ovo pisete iz iskustva ili tek onako.Pokusajte skidati nesto sa rapida subotom i nedeljom pa cete videti kako to funkcionise
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
skidao sam nekada sa rs-a, vise ne ( sem ali bas sem ako moram ... i na kraju opet odustanem od skidanja ). sta god mi treba potrazim preko drugih linkova ... nekad malo duze traje ili u svakom slucaju bolje ikad nego nikad
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ne znam koji downloader moze da prevari rapidshare sem da promeni IP adresu.Da li ovo pisete iz iskustva ili tek onako.Pokusajte skidati nesto sa rapida subotom i nedeljom pa cete videti kako to funkcionise

Ovo sto sam napiso nije nikakva prevara rs-a. Downloader zamjenjuje covjeka nemora bit na kompu samo mu treba dat uputu sta da radi.
Za subotu i nedelju situacija je kao i tjednom od 16 h pa do 23h nemožeš skinut free tj. možeš ali tesko. Zato rađe se strpi do ponedeljka pa napravi po prije napisanom postupku ili potraži link do drugog file share hosta
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
nismni pomislio da je prevsra to sto si napisao,samo sam se nadao da si izasao iz amaterskog koriscenja PC-a.A sto se tice tvoje tvrdnje ,kako si naveo evo jos
malo pa ce 23h pa probaj da skines nesto sa rapidshare sa tim tvojim downloaderima a kako se ova tema vec razvodnjila moze LOCK pozz
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Dzaba, ljudi hoce da zarade pare, pa postoje dve opcije, ili uzeti premium (RS) ili cekati i nervirati se za dzabe ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Tako mi je svejedno hoće download proći za sat,dva,pet.
Napunim JDownloader i odem na posao....dok se vratim sve odrađeno
bez nerviranja.

Btw na poslu profesionalno koristim pet računala....kod kuće dva...
...amaterski !
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ne znam koji downloader moze da prevari rapidshare sem da promeni IP adresu.Da li ovo pisete iz iskustva ili tek onako.Pokusajte skidati nesto sa rapida subotom i nedeljom pa cete videti kako to funkcionise

Amaterski slucajno skidam u bilo koje vreme sa bilo kojim downloaderom...(JDownloader,Cryptload,USDownloader...)..Nije stvar tu u downloaderu vec u necemu drugom....Potrebno je imati dinamicku IP adresu (promenljivu) i skriptu ili IPChanger fajl (odgovarajuci za svoj ruter)..Taj fajl ili skripta imaju ulogu da posle skinutog fajla diskonektuju ruter i ponovo konektuju ...pri cemu dolazi do menjanja naravno IP adrese i rapidshare server te onda vidi kao novog korisnika i omoguceno ti je skidanje bez problema....U popodnevnim i vecernjim casovima to naravno ide teze...medjutim postavis u opcijama programa (downloadera )da se recimo rekonekcija obavlja na 15 sekundi......i nemas problema......iz trece,cetvrte rekonekcije ,,ubodes,,slobodan slot.....i mozes downloadovati bez problema......

To je postupak skidanja sa rapidshare a i mnogih drugih servera u bilo koje vreme......i to je objasnjeno ovde

http://serbianforum.org/tutorijali/32664-rapidshare-bez-cekanja.html
http://serbianforum.org/tutorijali/29919-rapidshare-cryptload-us-downloader-i-rad-sa-njima.html

dakle..promenjiva IP adresa i skripta ili ipchanger fajl za ruter i nema greske.......;)
 
Natrag
Top