Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Problem - Ves masina Privileg Winner motor se greje

Diskusija u 'Elektronika' započeta od pera.simic, 06.12.2016.

1. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.503
    Pol:
    Muški
    Ma salim se,zato sam i napisao "Babu",a procitao sam taj post kada si proveravao motor,tako da znam o kakvoj se osobi radi.nego tako ne volim da sticem neprijatelje,nego smo ovde na forumu da se druzimo i normalno pomognemo jedni drugima.Izvinjavamti se mnogo,jer stvarnonisam hteo nista lose,ali pobekad je rec brza od pameti,mada i to kako godine idu,sve manje imam

10jabuka se ovo sviđa.
  2. pera.simic

pera.simic

Zahvala:
    1.328
    Pol:
    Muški
    Ma taman posla nema nikave potrebe za bilo kakvim izvinjavanjem, ovde se sve i onako svodi na pitanje, odgovor i razliku u musljenju.
    Biti neciji prijatelj ili ne prijatelj u ovom virtuelnom svetu je totalno ne realno.
    U stvarnom zivotu bi bili ne prijatelji 100%.
    Ovako, ovde smo samo 2 nick-a koji imaju razlicita misljenja i poglede na istu stvar nista vise ili manje.

10jabuka se ovo sviđa.
  3. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.503
    Pol:
    Muški
    Mozda se nikada necemo videti nikada,ali ne zelim,niti volim misliti o bilo kome o bilo kome,pa i ovde na forumu(virtuelnom svetu),nista lose.A i da seznamo,sigurno ne bi bili neprijatelji.

4. Milan Ivančević

Milan Ivančević

Zahvala:
    5
    Pol:
    Muški

"moje 20-etogodisnje iskustvo" VIKLER A NE VINKLER

5. Fanuc

Fanuc

Zahvala:
    71
    Pol:
    Muški
    http://serbianforum.org/threads/pro...ner-motor-se-greje.727572/page-3#post-1992364

Ovo neće niša pomoći rešenju pregrevanja, ali tek da spomenem da sam već napomenuo ovu jezičku problematiku. Jedino ispravno je vikler.

Ako stignem, pregledaću sve komentare da nađem moju sumju da se motor ne napaja strujom kojom treba. Ako je naizmenični, ne sme da ima jednosmernu komponentu i obratno. Imao sam slučajeve DC motora koji se napajaju iz AC preko Grecovog spoja gde jedna dioda u tom spoju bude otvorena ili hladan lem gde je Grecov spoj zalemljen pa mašina ne radi.

Preporučite stranicu