Problem u Sony Vegas pro 11

Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
E ovako kada se snimim veb kamerom i kada ubacim u soni vegas ne prikazuje sliku a kada taj isti video ubacim u kamtasiju odlično radi kako to da popravim pozz.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
E ovako kada se snimim veb kamerom i kada ubacim u soni vegas ne prikazuje sliku a kada taj isti video ubacim u kamtasiju odlično radi kako to da popravim pozz.....

Kada importujes video u vremensku liniju gledaj da je uvek snimak povucen na pocetak vremenske linije
skroz u levo!Tada bi trebalo da imas sliku u gornjem desnom uglu!
Ako si na to mislio!

http://www.youtube.com/watch?annota...&feature=iv&src_vid=Aikef3t5_Jw&v=clRvWqCwe9s
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Kada importujes video u vremensku liniju gledaj da je uvek snimak povucen na pocetak vremenske linije
skroz u levo!Tada bi trebalo da imas sliku u gornjem desnom uglu!
Ako si na to mislio!

http://www.youtube.com/watch?annota...&feature=iv&src_vid=Aikef3t5_Jw&v=clRvWqCwe9s
Odgledao sam klip i opet isto evo slika pa se uveri
untitled.png

I kada ubacim snimak naprimer nfs rivals na ultra podešavanjima snimljen preko frapsa znači kada stavim sliku i pustim bude očajna ko da sam mikroskopom snimao podesim gore iznad klipa Best-FULL i slika se razbistri i kada renderujem klip na 1080p slika opet bude mutna šta da radim inače nešto sam čačkao oko pikselizacije da možda nije do toga...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Odgledao sam klip i opet isto evo slika pa se uveri
untitled.png

I kada ubacim snimak naprimer nfs rivals na ultra podešavanjima snimljen preko frapsa znači kada stavim sliku i pustim bude očajna ko da sam mikroskopom snimao podesim gore iznad klipa Best-FULL i slika se razbistri i kada renderujem klip na 1080p slika opet bude mutna šta da radim inače nešto sam čačkao oko pikselizacije da možda nije do toga...

Pazi ne mozes raditi obradu uvecoj rezoluciji nego sto je video snimljen!
Ja nevidim da ti je video ubacen u vremensku liniju tu gde ti je crna pozadina pojavice se pocetna slika na videu!


Na 0:53 sec videces da bira za ju tjub ti nadji opciju MAINCONCEPT AVC/AAC(mp4/avc) u tom polju izaberi hd720p ili 1080p na 01:08 videces skroz dole gde pise automatic tu prebaci na cpu only!Tako da ti render radi iskljucivo procesor!

Ovo ti samo primer mog videa koji sam radio za probu na 480p!

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
E ovako kada se snimim veb kamerom i kada ubacim u soni vegas ne prikazuje sliku a kada taj isti video ubacim u kamtasiju odlično radi kako to da popravim pozz.....

Mada ne razumem zbog cega koristis fraps!
Pogledaj u ovom videu razliku u velicini fajla izmedju frapsa i bandicama!
U proslom postu zaboravio sam da ti napisem da svaki video koji obradjujes
sto je veca rezolucija bice ti i veci fajl!Ako radis za aploud preporucujem ti 720p!

 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Mada ne razumem zbog cega koristis fraps!
Pogledaj u ovom videu razliku u velicini fajla izmedju frapsa i bandicama!
U proslom postu zaboravio sam da ti napisem da svaki video koji obradjujes
sto je veca rezolucija bice ti i veci fajl!Ako radis za aploud preporucujem ti 720p!

Probao sam sad badicam i počelo mi je da secka jeste da je fajl manji ali kod frapsa mi sve ide lepo poslušao sam te za render klipa i odlično je ispalo ali i dalje neće sony vegas da mi prepozna video od veb kamere možda zato što je nastavak video1.mp4 a to je za muziku možda mora da bude neki drugi nastavak i kada sam konvertovao u wmv.izgubio sam na kvalitetu ali ga je vegas prepoznao jel postoji neki drugi "nastavak"(wmw...) za video da ga konvertujem a da ne gubim na kvalitetu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Probao sam sad badicam i počelo mi je da secka jeste da je fajl manji ali kod frapsa mi sve ide lepo poslušao sam te za render klipa i odlično je ispalo ali i dalje neće sony vegas da mi prepozna video od veb kamere možda zato što je nastavak video1.mp4 a to je za muziku možda mora da bude neki drugi nastavak i kada sam konvertovao u wmv.izgubio sam na kvalitetu ali ga je vegas prepoznao jel postoji neki drugi "nastavak"(wmw...) za video da ga konvertujem a da ne gubim na kvalitetu...

u bandicamu kad gledas snimak koliki ti je fps?
mp3 ti je za muziku mp4 ti je za filmove!Ako nece da ga prepozna preimenuj ga i konvertuj u AVI format
kvalitet ce ti biti malo bolji!
Razlika je u tome sto na primer ako ga sprizis na dvd i pustis u dvd playeru mp4 ti nece citati!
Probaj ova podesavanja za snimanje videa bandikam!Ako
ti dalje secka malo eksperimentisi sa rezolucijom ili napravi neka custom podesavanja!
Capture.PNG
 
Natrag
Top