Problem TV kartica

Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
31
Pozdrav svima ! Imam problem sa TV karticom, pri snimanju snimi video zapis, ali nema zvuka. To se desilo nakon reinstalacije sistema (XP), do tada je radila besprekorno. Zna li neko u čemu je problem?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Pozdrav svima ! Imam problem sa TV karticom, pri snimanju snimi video zapis, ali nema zvuka. To se desilo nakon reinstalacije sistema (XP), do tada je radila besprekorno. Zna li neko u čemu je problem?
Verovatno nisu dobra podesavanja za zvuk i/ili mikser za podesavanje zvuka je mutiran ili utisan. Koja tv kartica je u pitanju i kako je povezan zvuk, da li ima neki dodatani kablic u ili van kompjutera?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Vjerovatno su ti drugčiji driveri,možda nisi čekirao koji da ti rade ili možda trebaš prebrikati audio od kartice bananom jackom u onaj plavi utor.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
31
TV kartica Connex FM 7130, zvuk je povezan sa kablićem van kompjuera. Drrajveri od računara su njegovi (CD-ovi dobijeni uz računar). Drajver od TV kartice dobijen uz nju. Proveravao sam podesavanja zvuka, u kartici za podesavanje zvuka u opciji Snimanje zvuka podrazumevani uređaj je SounndMax Digita Audioa a u kartici jačina snimanog zvuka čekiran je samo Aux i ništa nije utisano.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
TV kartica Connex FM 7130, zvuk je povezan sa kablićem van kompjuera. Drrajveri od računara su njegovi (CD-ovi dobijeni uz računar). Drajver od TV kartice dobijen uz nju. Proveravao sam podesavanja zvuka, u kartici za podesavanje zvuka u opciji Snimanje zvuka podrazumevani uređaj je SounndMax Digita Audioa a u kartici jačina snimanog zvuka čekiran je samo Aux i ništa nije utisano.
Ako ti kablic ide u plavi ulaz trebalo bi da ti snima preko line in ulaza pa probaj to...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
31
Upravo sam resio problem, reinstalirao sam drajver zvučne kartice i sad snima i zvuk. Tačno, sad je čekiran line in ulaz.
Hvala i pozdrav !
 
Natrag
Top