problem - teredo tunneling pseudo interface

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
U device manager-u mi pokazuje zuti trougao kod ovoga, a kad ga pokusam update-ovati pise da je najnoviji driver za njega skinut. E sad pitanje je moje kako to da sredim i sta to uopste znaci, tj. koja je njegova uloga. Hvala unapred
P.S Evo i slika


10rn5lt.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
To je pseudo adapter koji ima funkciju prelazenja sa ipv4 na ipv6. Probaj uninstall i delete drajver, ili u adapter settings uninstall service ipv6 pa instal ponovo. Eventualno pokusaj sa add hardware, network adapter legacy, pa odatle instaliraj.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
To je pseudo adapter koji ima funkciju prelazenja sa ipv4 na ipv6. Probaj uninstall i delete drajver, ili u adapter settings uninstall service ipv6 pa instal ponovo. Eventualno pokusaj sa add hardware, network adapter legacy, pa odatle instaliraj.
probao sam i nista opet isto. s tim sto kad sam instalirao izbacio mi je error code 10. i instalirao i opet imam zuti uzvicnik.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
probao sam i nista opet isto. s tim sto kad sam instalirao izbacio mi je error code 10. i instalirao i opet imam zuti uzvicnik.

Imaš evo odgovor od mikrosoftovog stručnjaka.

Kod:
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/teredo-tunneling-pseudo-interface-this-device/757db042-c91e-464c-b963-c1f442fdf925
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Imaš evo odgovor od mikrosoftovog stručnjaka.

Kod:
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/teredo-tunneling-pseudo-interface-this-device/757db042-c91e-464c-b963-c1f442fdf925

odradio sam sve sto je rekao i nista idem sad jos probati odraditi sto je napisao neki lik preko cmd-a da se zavrsi pa cu videti sta ce biti. u svakom slucaju hvala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Meni se skoro takodje zeznulo tako pre izvesnog vremena posle nekog win update, i sredio sam na nesto od onog gore sto sam napisao :) Sad tacno se ne secam sta je upalilo, jer mi je to palo na pamet i odmah probao...
 
Natrag
Top