Problem sa zvukom na P4P800 ploci

Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Pozrav forumasi! Instalirao sam nov sistem na asusovoj ploci P4P800,windows xp.
Sve funkcionise osim zvuka.Drajvere sam skinuo sa sajta
http://www.driverasus.com/asus-p4p800-windows-xp-drivers/
i kao sto rekoh sve funkcionise osim zvuka.U device menageru ne prijavljuje nikakvu gresku.Probao sam i gomilu drajvera sa raznih sajtova ali ih sistem ne prihvata.To je starija ploca,socket 478,1xAGP,5XPCI,integrisana zvucna kartica.Kada startujem komp,sve se odradi normalno,ikonica soundmaxa se pojavi,ne trazi nikakve drajvere,medjutim kad pokusam da pustim muziku odmah se pojavi na njoj uzvicnik! Ima li ko resenje ili neku novu ideju? Probao sam i sa drivermaxom i sa kobra drajverima i nista,komp je gluv! Unapred se zahvaljujem svima na savetima!
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
To su ti drajveri koje imam u kompu i koji ne funkcionisu.Da nema neka caka u podesavanjima soundmaxa?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pozrav forumasi! Instalirao sam nov sistem na asusovoj ploci P4P800,windows xp.
Sve funkcionise osim zvuka.Drajvere sam skinuo sa sajta
http://www.driverasus.com/asus-p4p800-windows-xp-drivers/
i kao sto rekoh sve funkcionise osim zvuka.U device menageru ne prijavljuje nikakvu gresku.Probao sam i gomilu drajvera sa raznih sajtova ali ih sistem ne prihvata.To je starija ploca,socket 478,1xAGP,5XPCI,integrisana zvucna kartica.Kada startujem komp,sve se odradi normalno,ikonica soundmaxa se pojavi,ne trazi nikakve drajvere,medjutim kad pokusam da pustim muziku odmah se pojavi na njoj uzvicnik! Ima li ko resenje ili neku novu ideju? Probao sam i sa drivermaxom i sa kobra drajverima i nista,komp je gluv! Unapred se zahvaljujem svima na savetima!

Pogledaj da mozda u biosu nisi disejblovao neku opciju,vrati na default.
 
Učlanjen(a)
01.11.2014
Poruka
5
Instaliraj timeviever 9. Pokreni ga i na skype adresu mi posalji id broj i sifru i ja cu da poku[am da ti instaliram drajver. Skype ime je drzivic2. Pozdrav
 
Natrag
Top