Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Problem sa wifi na laptopu

Diskusija u 'Pitanja i Odgovori' započeta od lupamime, 31.07.2017.

1. Messenger

Messenger

Zahvala:
    29
    Zar
    Zar nije lakse kracim putem ??
    Desni klik na My Computer>>Propertis>>Hardvare :D

Poslednja izmena: 02.08.2017
    Torgandwarf se ovo sviđa.
  2. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Nijednom rječju te nisam prozvao, nego sam pohvalio tvoje postove i lupio ''like'', ne vidim razloga da me ismijavaš, ni najmanje... Nije forum ovde da se ti i ja prepucavamo, nego da jedni drugima pomognemo. Oba načina su pravilna i ja se nadam da smo uspjeli pomoći članu koji je zatražio pomoć.

3. Messenger

Messenger

Zahvala:
    29
    Ja tebe i ne ismijavam, nemam razloga, pogresno si shvatio. Nisam rekao da je to sto si napisao pogresno, naprotiv, samo sam napisao kraci i brzi korak. Zavarao te izgleda smajli, oprosti.

Torgandwarf se ovo sviđa.
  4. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Da, jeste tako izgledalo zbog smiley. Odmah ide izvinjenje i sa moje strane, pogrešno sam ukapirao...
    Valjda je proradio taj WiFI :) postavismo silu tutorials & drivers...

Messenger se ovo sviđa.
  5. lupamime

lupamime

Zahvala:
    14
    Pol:
    Ženski
    Evo pokusavam da namestim, medjutim kod mene ovo nije isto, pa me zanima, kako da izbrisem stari drajver

I jos jedno pitanje, da li ovo treba da preuzmem?

:)

Dodate datoteke:

Poslednja izmena od urednika: 03.08.2017
    Torgandwarf i kuliakan se ovo sviđa.
  6. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Desni klik na to i Uninstall driver

Ovo preuzmite. Prije toga ćete ukloniti stari driver tako što idete desni klik na njega u Device Manager, pa Uninstall driver

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena od urednika: 03.08.2017
    lupamime se ovo sviđa.
  7. Messenger

Messenger

Zahvala:
    29
    To sto vi preuzimate nije sa linka koji sam napisao, a link vodi na stranicu proizvodjaca laptopa . Obzirom da ne postoji univerzalni drajver za sve sisteme, a upravo za takav pitate i zbog takvog drajvera i imate problem, ovdje zavrsavam sa sugestijama.

Ali da dodam ipak jos nesto. Taj bluescreen moze da se javlja i zbog neispravne wifi kartice i u tom slucaju samo zamjena iste rjesava problem bez obzira koji drajver da instalirate.

lupamime se ovo sviđa.
  8. lupamime

lupamime

Zahvala:
    14
    Pol:
    Ženski
    Nista onda, pitacu u servisu.
    Hvala jos jednom svima.
    Pozdrav

9. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    To je link koji vodi do driver-a za Windows 7 x86, koji sam ja postavio na moj Google Drive, samo je lupamime preskočila da vidi tu poruku, tj. taj post. Driver je baš za taj model laptopa i sigurno će raditi na XP OS-u, a da skida ponovo isti driver sa sajta proizvođača - nema svrhe... Oficijelno nije podržan Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 od strane proizvođača, a na Driverscape ima za sve OS, baš za ovaj model laptopa... Možda bi najbolje bilo instalirati ponovo OS i uraditi sve instalacije drivers i programa ispočetka. Apsolutno bih se složio da je velika mogućnost da WiFi kartica više nije kako treba i da to uzrokuje problem. Ja bih na taj laptop instalirao Windows 7 Home Premium x86 i to bi trebalo pristojno raditi, uz veoma malo podešavanja postavki u Windows-u.

lupamime se ovo sviđa.
  10. Torgandwarf

Torgandwarf Moderator Moderator

Zahvala:
    5.206
    Pol:
    Muški
    U pravu ste, drajveri sa sajta proizvodjaca su uvek najbolje resenje.
    Ako drajver vec postoji na sajtu prozivodjaca, onda je to ipak bolje resenje, jer dosta prozivodjaca za OEM hardware, za third party kompanije, ima malo izmenjene drajvere, pa to recimo moze i biti uzrok blue screen-a, jer kod nas se uvek ide precicama pa se koriste razni alati za nalazenje drajvera, driver pack-ovi i slicno...

Preporučite stranicu