Problem sa tastaturom

Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Pozdrav.Imam MITSUMI KFK-EA4XA tastaturu.Posle ciscenja sve moguce plastike ostavljena je sva da se susi.Kada je sastavljena,normalno je radila dok nije izbacio BSOD (blue screen of death-plavi ekran smrti).Od tad ne rade dugmici(1,t,y,Backspace,4,5,6,[,] i dal 3).Ulaz je drugaciji (nije onaj(ljubicasti))...Svaka pomoc bi mi dobro dosla...Unapred HVALA. :)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Rasklopi pa ponovo sklopi kad si bio tako dobar pa prao nešto što nije za pranje nego samo za oprašivanje.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Susio sa fenom ,rasklapao,sklapao... Dal nije otislo nesto na onoj foiji (sa trakicama).stavio sam LogiLing gumenu tastaturu.


P.S. Samo sam plastiku prao.Dal nije prosla voda unutra ako se nije dobro osusilo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Susio sa fenom ,rasklapao,sklapao... Dal nije otislo nesto na onoj foiji (sa trakicama).stavio sam LogiLing gumenu tastaturu.


P.S. Samo sam plastiku prao.Dal nije prosla voda unutra ako se nije dobro osusilo.
Lako je moguce da se nisu pojedini dugmici osusili i kada si ih uklopio,polako se voda slila do kontakata i napravi dzumbus.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Tastaura se bez preke potrebe ne rasklapa ni u servisu a kamoli u kucnoj radinosti. Ruku na srce Ziga tvoja tastura je poodavno zrela za zamenu i prelazak sa PS2 na USB. U konkretnom slucaju rekao bih da je dijagnostika nemoguca iskljucivo dopisnim putem.
 
Natrag
Top